Niky1017

Regisztráció dátuma: 2016. július 5.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. július 5.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel Megnézem

Naturys Hiper Hidratáló Arckrém

Naturys Hiper Hidratáló Arckrém
2021. július 17.

Sokadik tégellyel használom. A parfüm benne bio gazdálkodásból származik. Nekem érzékeny bőröm van, és imádja.Ultra könnyű, minimális illattal és jól hidratál.
Bátran ajánlom :)

P.Shine Japán Manikűr

P.Shine Japán Manikűr
2021. május 15.

Imádom😊
Pár éve magamnak ápolom a körmeimet.
Eddig körömerősítő lakkot használtam és úgy 3 hónapja használom ezt a parányi csodát, azóta nem is volt rajta lakk.
Az első hónapban egy-két körmöm betört picit, de nem aggódtam, mert nagyon gyorsan nőnek a körmeim, így tövig lereszeltem őket.
No de az utóbbi 2 hónapban szupercsodálatosanfényeséserőspluszápolt🥳
Amiért megvásároltam ezt a szettet az az időhiány, illetve sajnos sok a kontár “szakember” a szakmában.
Nagyon jól döntöttem, mert kb 25 perc alatt megvan a teljes kezelés, amit 2 hetente, vagy havonta szükséges megcsinálni, az utókezelés pedig 10 perc kb.
A fényesség nekem sokáig kitart, talán két hétig is, pedig háztartást vezetek, dolgozom,stb, báár lehet az a magyarázat rá, hogy nem sajnálom a port, se a viaszt 😬 de azért van, hogy használjam, nem? 🙄😄
Szóval bátran ajánlom, nem kell csodát várni, meg magasra tenni a mércét, mert úgy nehéz megugrani.
✌️

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2020. november 23.

Sokan panaszkodtok, hogy tömegillat. Ha valami jó, egyre többen fogják kipróbálni és viselni.
Őszintén? Kit érdekel? :) Ne a másik érdekeljen.
Gondolom, azért mindenki polcán egynél több parfüm van, és mindig abból fúj, amelyikhez a legközelebb érzi magát aznap és bizony sokan vagyunk úgy vele, hogy a mai nap a Giorgio Armani Si-é. ☺️
Nagyon finom édes.. Mivel ez egy nehéz illat én ősszel és télen használom.Tartóssága 5*.