Nilla19

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 9.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 9.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Ziaja Kecsketejes Krémtusfürdő

Ziaja Kecsketejes Krémtusfürdő
2013. szeptember 9.

Ekcémásoknak kötelező, nagyon szépen enyhíti a tüneteket rendszeres használat mellett. Amúgy is megéri, mert puha bababőrt varázsol. Kicsit túl szigorúnak érzem magam, de az egy csillag levonást azért kapta, mert 1. elég fura illata van, nem kimondottan kellemetlen, de szokni kell, 2. nem habzik igazán jól. Nem a legolcsóbb, de az ár-érték arány szerintem stimmel, és mindkét apró hátránya ellenére híven kitartok mellette :)

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2013. szeptember 9.

Örök kedvenc, évek óta használom, és mindig megbánom, ha váltani próbálok. A dúsítót és az ívelőt használom kb. felváltva, és mindkettővel elégedett vagyok, bár az ívelőhöz talán egy kicsit nagyobb odafigyelés szükséges. Általában akcióban veszem 2000 Ft alatt, és nagyon megéri. Szép fekete, már egy rétegben is látszik, kettőben gyönyörűen kiemel, nem kiált a harmadikért ünnepi sminknél sem. Nem pereg le, de zsíros bázisú lemosóval normálisan lejön. Egy apró hátránya, hogy kimondottan sok festék kerül a kefére, minden pingálás előtt le kell húzni az oldalán, de ezért nem vonok le csillagot. Csak ajánlani tudom.

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal
2013. szeptember 9.

Rettenet. Ez az eszköz használhatatlan, pont kitakarja, amit látni kellene, és annyira szétállnak a "csápok", hogy többször megszúrtam vele a szemhéjamat. Még ha legalább a festék jó lenne, de nem. Úgy tűnik, hogy nagyon sok ragad a spirálon, ami nem baj, de valójában annyira híg, hogy egy rétegben abszolút semmi nem látszik, a második rétegre is csak annyi, hogy összeragadnak a szempillák. Dupla nulla, sminklemosó + kuka segít rajta.