Nillla

Regisztráció dátuma: 2015. február 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dolce & Gabbana Light Blue EDT

Dolce & Gabbana Light Blue EDT
2015. szeptember 6.

Egyik alap illatom. Citrusos, fanyar vagy a púderes illatokat szeretem, így ő teljesen jó szàmomra. Előttem szóloknak.. Akik büdösnek és tucatnak írtál le... Büdösek, tucatok, hányingerkeltőek a vattacukor illatú pacsulik amikből valóban sok van és sokan is használják őket na azok büdösek. Visszatérve aki hasonló összetevőjű illatokat szeret esetleg remek még a Calvin Klein in to you vagy a Versace yellow diamond.

Garnier Mineral InvisiCalm Golyós Dezodor

Garnier Mineral InvisiCalm Golyós Dezodor
2015. szeptember 6.

Szeretem! Kellemes illata van, valóban nem engedi a bőrt kellemetlen szagúra izzadni. Praktikus a csomagolása és szerintem ár/érték arányát tekintve is jó választás.

Make Up Factory Olajmentes Alapozó

Make Up Factory Olajmentes Alapozó
2015. augusztus 31.

Olajmentes alapozót keresetem így botlottam bele ebbe a termékbe. Kombinált bőröm van a T-zónában átlagnál zsírosabb. Ez az alapozó ezeken a zsírosabb területeken bírta a strapát. Az arcom többi részén extra hidratálással is szárított és pirosas foltokat okozott. A fedése egész jó szerintem az állaga sem rossz és az adagolási megoldás is egész jó. Összesítve elégedett voltam vele, ha úgy adódik esetleg újra is vásárolom, de állandó megoldásnak inkább keresem tovább a tökéletest főleg az összetétele miatt. :)