Nimeaida

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Natics Inca Rich Hialuron Arckrém

Natics Inca Rich Hialuron Arckrém
2018. november 17.

A Natics Sensuel Fluid Rich az én nagybetűs HIDRATÁLÓ-m, de most őszre-télre rendeltem az inkából is, éjszakára. Korábban mintát próbáltam belőle, és a bőrőmnek alapból elég sok volt ugyan (mint minden hidratáló, ami nem fluid), de a nagyon száraz bőrnek igen jó barátjává válhat. És hideg időben valóban bevált éjszakára! Sőt, mivel igen fincsi és még natúr is, én szemkörnyékre is simán használom...reggelre szépen kisimulnak a ráncocskák. :) Így a Sensuellel kombinálva többféle hatóanyag táplálja a bőröm, szóval megszerettem ezt is a Natics-tól.

Natics Hydra-N L'Air Hialuron Szérum 4% PHA-val

Natics Hydra-N L'Air Hialuron Szérum 4% PHA-val
2018. november 17.

Ugyanúgy szeretem, mint a sima Hydra-N szérumot (nála már írtam korábban véleményt, állandó vendég a fürdőszobámban). A PHA fincsi extra benne, az én amúgy elég érzékeny bőröm egyáltalán nem irritálta. Mondjuk a pipettás kiszerelés helyett jobb szeretem az airless pumpás megoldást, de ez csak személyes preferencia, a beltartalmon mit sem változtat. :)

Natics C20 C-Vitamin Szérum - Régi

Natics C20 C-Vitamin Szérum - Régi
2018. november 16.

Ő is nagy kedvenc! Egyértelműen egységesebb tőle a bőrkép, a gyulladásokat szépen lehúzza, a helyük gyorsabban begyógyul, tehát általában elégedettebben nézek tőle a tükörbe :) Nyáron kifejezetten jól esett, hogy hűtőben kell tárolni. :) Ja és szerencsére jól viselkedik alapozó alatt, így reggel is használható, támogatva ezzel a fényvédőm hatékonyságát. Szóval szuper kis Natics szérum lett ez is! :)