Nina1205

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Police Shock-In-Scent EDP

Police Shock-In-Scent EDP
2019. május 25.

Hú ez most betalált. Lentebb megdöbbenten olvastam, hogy hasonlít a Scandal-ra, ami nekem nagyon nem jön be egyik verzióban sem, viszont ettől odavagyok. Valószínűleg az üvege miatt asszociálok benne kékszőlőre, mivel az összetevők között nem látom.
A lila sütibabámnak volt valami hasonló illata. Ez belőle a 18+ verzió, a jócskán felnőtt, kicsit ribis sütibaba.
De teljesen jó értelemben. Fogsz te még velem hazajönni

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2019. május 25.

Munkába szoktam használni, de otthon is szívesen fújkálom ezt és a másolatait is. Nem különösebben komplikált, olyan pimasz, vagány, csajos napokra való illat. A férfiak nem túl bonyolult lények, valószínűleg ezért is vannak annyira megbabonázva tőle. Párom szerint olyan mint egy szexi gofri :)

Beyoncé Heat Wild Orchid

Beyoncé Heat Wild Orchid
2019. április 6.

Még mindig nyári illatkereső akcióban vagyok. A csaj általam ismert többi illata vagy csak szimplán lapos, vagy még büdös is, de ez kifejezetten jó. Van benne valami édes, könnyed tisztaság, gondolom a virágoktól, de ugyanakkor valami nagyon szexi is. Ja és ebben végre a kókusz sem lesz macskapisi szagú, mint sok más társában.
A tartóssága sajnos kritikán aluli, de ennyi pénzért nem bánom fújkálni gyakrabban.