nincss

Regisztráció dátuma: 2019. február 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. február 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Rexona Motionsense Invisible Black & White Deo Stift

Rexona Motionsense Invisible Black & White Deo Stift
2019. április 10.

Nem igaz, hogy nem hagy nyomot. Viszont kifejezetten kevésbé hagy, mint a többi, sima deo. Nagyon erős, egész nap, egész éjszaka tart a hatása. Finom illata van és szeretem ezt a stift kiszerelést. Viszont a jobb kezem alatt eléggé begyulladt a használata miatt. De mindent egybevéve szeretem.

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2019. április 10.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg, és a rossz vélemények alapján felkészültem a pattanásokra. Két hónapig szedtem és a hajam kurvára nem nőtt semmit, alapjáraton sem nő egyáltalán, mert rossz minőségű, a család egyik ágán mindenkinek ilyen van, vékony, szar, stb. és nekem is sikerült örökölnöm a csodálatos géneket. Tehát semmit nem segített a növekedésben, ellenben a pattanások megjelentek, undorító, gyulladt fajták, ahogy írták is néhányan, ki se lehet nyomni őket normálisan, tiszta gáz... Nekem nem érte meg, bár 1.000 forintért nem volt nagy veszteség.
De ezeknek ellenére még mindig ajánlanám, hogy próbáljátok ki, mert ha a problémátok nem genetikai, mint nekem a csöves örökölt haj, akkor lehet, hogy nektek be fog válni! Kipróbálni azért ki lehet, hátha másnak segít.