Ninny

Regisztráció dátuma: 2015. október 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

By Kilian Love Don't Be Shy EDP

By Kilian Love Don't Be Shy EDP
2021. október 14.

Láttam egy videót, ahol néhány híresség áradozott arról, hogy Rihannának milyen mennyei illata van. Ezek alapján nyomozásba is kezdtek, hogy mi lehet az a csodálatos illat, bevallotta, ezt használja. Valami nőiesebbre, púderosabbra számítottam, ezért vettem egy illatmintát (ami önmagában is méregdrága 5ml-ért) de nagyot csalódtam.
Persze tartós, és minőségi, de maga az illat... háát, pofábamászó és fejfádítóan édes. Szeretem az édes illatokat, nem tudok elvonatkoztatni attól hogy nekem egy az egyben az Avon-Far Away tömény illata jut eszembe róla.
Délelőtt fújtam magamra egy cseppet, most késő este van és még mindig tisztán érezhető. Remélem a későbbiekben jobban összebarátkozunk.

Oriflame Love Nature Mattító Arcápoló Lotion Organikus Teafával és Limeal

Oriflame Love Nature Mattító Arcápoló Lotion Organikus Teafával és Limeal
2019. július 2.

Szuper kis krém,jó az illata,teszi a dolgát. Problémás a bőröm,pattanások,tág pórusok,zsírosodás. Erre nagyon jól jött,mivel az antibakteriális-alkoholos tonik amit egyébként használok,nagyon szárít,ezért kellett valami hidratáló-zsírcsökkentő krém. A bőröm sokkal tisztább,kisebbek a pórusaim,a gyulladásokat gyorsabban kezeli és a foltokat is nyomtalanul eltünteti.
Egyedül a felkenéssel vagyok kicsit elégedetlen,mivel a nagyon zsíros bőrömre alkamazom, láthatóan csökkentette a zsírosodást,viszont sokat kellett belőle felkennem ahhoz hogy mindenhol érjen,és így kb egy hónap alatt el is fogyott,ami ennyi pénzért kicsit rosszul érintett. Végül már enyhén nedves bőrre kentem,úgy szebben el lehetett oszlatni,de utána kicsit ragacsos érzést hagyott maga után,úgyhogy nem vettem újra,helyette a teafaolajos változatot használom,ez most jobban bejön :)

Avon Naturals Teafa és Uborka Arckrém

Avon Naturals Teafa és Uborka Arckrém
2019. május 27.

Teljesen jó kis krém. Olcsó,teszi a dolgát. Nagyon zsíros bőröm van,ezért micellás tisztítás meg néha hámlasztás után szoktam vele hidratálni az arcom. Nagyon könnyű érzete van,ami jó mert utálom a ragacsokat amik maszkhatást keltenek. Gyorsan beszívódik,kicsit hűsítő,vizes érzete van mikor beszívódik,mintha szomjazna a bőröm,és jóllakna vele. Sokáig elég,mert könnyen kenhető,nagy területeket le tudok fedni egy ujjbegynyivel. Egyébként a pattasásos bőrömnek is jót tesz,a foltokat gyorsan elmúlasztja,a tág pórusokat összehúzza,sokkal tisztább,hamvasabb a bőröm tőle.