Ninny

Regisztráció dátuma: 2015. október 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Love Nature Mattító Arcápoló Lotion Organikus Teafával és Limeal

Oriflame Love Nature Mattító Arcápoló Lotion Organikus Teafával és Limeal
2019. július 2.

Szuper kis krém,jó az illata,teszi a dolgát. Problémás a bőröm,pattanások,tág pórusok,zsírosodás. Erre nagyon jól jött,mivel az antibakteriális-alkoholos tonik amit egyébként használok,nagyon szárít,ezért kellett valami hidratáló-zsírcsökkentő krém. A bőröm sokkal tisztább,kisebbek a pórusaim,a gyulladásokat gyorsabban kezeli és a foltokat is nyomtalanul eltünteti.
Egyedül a felkenéssel vagyok kicsit elégedetlen,mivel a nagyon zsíros bőrömre alkamazom, láthatóan csökkentette a zsírosodást,viszont sokat kellett belőle felkennem ahhoz hogy mindenhol érjen,és így kb egy hónap alatt el is fogyott,ami ennyi pénzért kicsit rosszul érintett. Végül már enyhén nedves bőrre kentem,úgy szebben el lehetett oszlatni,de utána kicsit ragacsos érzést hagyott maga után,úgyhogy nem vettem újra,helyette a teafaolajos változatot használom,ez most jobban bejön :)

Avon Naturals Teafa és Uborka Arckrém

Avon Naturals Teafa és Uborka Arckrém
2019. május 27.

Teljesen jó kis krém. Olcsó,teszi a dolgát. Nagyon zsíros bőröm van,ezért micellás tisztítás meg néha hámlasztás után szoktam vele hidratálni az arcom. Nagyon könnyű érzete van,ami jó mert utálom a ragacsokat amik maszkhatást keltenek. Gyorsan beszívódik,kicsit hűsítő,vizes érzete van mikor beszívódik,mintha szomjazna a bőröm,és jóllakna vele. Sokáig elég,mert könnyen kenhető,nagy területeket le tudok fedni egy ujjbegynyivel. Egyébként a pattasásos bőrömnek is jót tesz,a foltokat gyorsan elmúlasztja,a tág pórusokat összehúzza,sokkal tisztább,hamvasabb a bőröm tőle.

Avon True Bőrnyugtató Hatású Mattító Hatású Alapozó

Avon True Bőrnyugtató Hatású Mattító Hatású Alapozó
2018. szeptember 26.

Meg vagyok vele elégedve,mivel nagyon zsíros a bőröm,és ez gyönyörűen mattította,nem volt zsíros érzésem,nem éreztem hogy rajtam van. Viszont egy pontot levonok tőle a fedése miatt ami elég gyengécske. A bőrhibáimat alatta kontúrpalettával tüntettem el,ezt pedig csak egyenlítésre,mattítása használom.