Nita044

Regisztráció dátuma: 2017. március 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Naturland Kénes Krémsampon

Naturland Kénes Krémsampon
2017. április 3.

Azért vettem, hogy a hajam zsírosodását késleltessem, de talán gyorsabban zsírosodott, mint előtte.
A maradékot ki is dobtam.

Biocom Hair Nice Hajsampon

Biocom Hair Nice Hajsampon
2017. április 3.

Egy éve rátértem a natúr kozmetikumokra, így esett a választásom erre. Nem bántam meg, nagyon jó sampon. Nem nehezíti el a hajam, eddig ezzel a samponnal bírta ki a hajam legtovább.

Olaplex

Olaplex
2017. április 3.

Sziasztok! Szeretném veletek megosztani a történetem.
Mindig is szép, hosszú, szőkére melírozott hajam volt. Nagyjából 4 éve egy amatőr fodrász, 20-30 centis tincseket levagdosott a hajamból, azóta azon vagyok, hogy összenövesszem. Legnagyobb szerencsétlenségemre pont azokat a tincseket "nyeste meg" amelyeket minden hónapban vágni kellett, mert szőkére volt festve és ugye az törik. Ne tudjátok meg a következő 4 éven min mentem át. Igen, tudom ez csak a hajam, de nekem sokat jelent. Mindenféle kencét kipróbáltam ami csak létezik, hogy a levagdosott szőke tincseimet valahogyan jobb állapotba hozzam. Utána rosszabbnál rosszabb fodrászok székében landoltam. Természetesen mindenki átlátta a problémát és próbáltak javítani, de csak rosszabb lett. A hab a tortán, hogy kifogtam egy olyan fodrászt aki mindemellett jól le is égette a hajam. Elsőre nem tűnt fel, csak furcsa volt, hogy 3 év után semmit sem javul a hajam állapota. Sőt! Egyre rosszabb. Kipróbáltam a keratinos kezelést is, de csak átmeneti javulást hozott. 1-2 hét múlva ugyan olyan lett, mint volt.
Nagy szerencsémre találtam egy fodrászt, aki azonnal megálljt parancsolt a szőkítésnek. Fél évi pihentetés után találtam egy szalont, tőlem 90 km-re, ahol csinálják az Olaplex kezelést. Nagyjából mindent kipróbáltam már, csak ezt nem, gondoltam mi bajom lehet. Gondolhatjátok, ezek után én semmiféle csodát nem vártam. Fél éve már, hogy megcsináltattam a kezelést és a hajam..... hát, mintha kicserélték volna :). Végre kezelhető, nincs kiszáradva, és ami legfontosabb rengeteget nőtt :). Természetesen a pihentetés is jót tett, de ez a szer egy csoda. Nem tudom akinek abszolút nem vált be, annak miért, de én áldom az eget, hogy rátaláltam erre a csodaszerre.
Az otthoni változatát nem használom, mert nekem ez is elég volt :)