Best of Beauty 2019

Nitulino

1925 pont

lavandante
Regisztráció dátuma: 2012. március 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

1925 pont

lavandante
Regisztráció dátuma: 2012. március 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Avon Wide Awake Szempillaspirál

Avon Wide Awake Szempillaspirál
2016. szeptember 6.

Nem gondoltam volna, de nagy kedvencem lett, mert nagyon hasonlít a NYX Propel My Eyes szempillaspiráljára. A feje csavart, és valahogy ebből fakadóan nem vesz fel annyi festéket, amit nagyon szeretek, és csodásan szétválasztja a pilláim. Nekem kifejezetten tetszik, hogy építhető, tehát aki inkább a "kevesebb több" elvet vallja, annak is jól fog működni, de aki ennél egy fokkal "vadabb" spirált keres, annak is tetszeni fog. Ultrabrutál pillákat nem csinál, viszont betartja az ígéretét, mert jól megtartja a pillák göndörségét és szépen hosszít, picit dúsít is.

Balea Kókuszos Ajakápoló Olaj

Balea Kókuszos Ajakápoló Olaj
2016. augusztus 2.

Nagy kedvencem lett az elmúlt időben! A kókuszos illata miatt vettem meg elsősorban, de meglepődtem, hogy mennyire jól működik. Nem túl olajos, nem túl ragadós, pont tökéletes az állaga, és a finishe olyan, mintha szájfényt kentem volna magamra, gyönyörű fényes. Az illata csak az ajkakon érezhető, a tubusból ne szagolgassátok mert csalódni fogtok. Viszont az ajkakon nagyon kellemes kókuszus-gyümölcsös illat fog titeket várni. :)

Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance Sun Lotion SPF30

Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance Sun Lotion SPF30
2016. augusztus 2.

Katasztrófa. Csak ennyit tudok róla írni. A 4 napos nyaralásom alatt olyan vörösre égtem tőle, ami egyszer sem volt jellemző a strandolások során az évek alatt, úgy hogy a nyaralás előtt 1 nappal vásároltam ezt a darabot. Szabályszerűen használtam, megfelelő mennyiségben, de semmit, semmit nem használt. Ilyet még nem tapasztaltam, pedig tavaly is ezt a verziót használtam, ugyanilyen körülmények között és semmi bajom nem lett. Soha nem venném újra és senkinek sem ajánlanám (kivéve aki szeretne magának egy illatos, kellemes, finom testápolót, mert ez kb csak annyit tud, mint bármelyik másik testápolóm),ne tárazzatok be belőle az idei verzióból, mert ez minden, csak nem naptej.