Nixie

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Etude House Wonder Pore Tightening Essence

Etude House Wonder Pore Tightening Essence
2018. április 29.

Én nem is tudom.. A csomagolása megfogott, nagyon szép, imádom a kéket. Az illata nekem kicsit erős. Maga az eszencia is elég mattnak tűnik, és mattítja is a bőrt. Szépen teszi a dolgát, és össze is húzza a pórusokat tényleg.

Viszont rájöttem, hogy én nem ezt keresem egy eszenciában a tág pórusaim ellenére sem. Mindenesetre nem pontozom le, mert valóban használ.

Babor Adventi Ampulla Naptár 2017

Babor Adventi Ampulla Naptár 2017
2018. április 28.
(!)

El sem hittem, mikor kiderült, hogy sikerült itt megnyernem ezt a csodát! Mióta megkaptam, azóta is használom, és még mindig van belőle. Először is, mikor láttam ezt a naptárat, majd az árát is, azt mondtam: kinek van ennyi pénze?! Ráadásul 1 ampulla - 1 használat. Elég egy hónapra? Talán kettőre, ha beosztom? De ez nem így van! Én csak az arcomra használom őket, így 5-6 alkalomra is elég egyetlen ampulla, és mindből van kettő, valamelyikből 3 is. Ha viszont a nyakamra is kenem, akkor is elég 2-3 alkalomra.

A doboza nagyon szép, és az a gyönyörű táska hozzá! Az teljesen szerelembe ejtett. Gyönyörű fekete, arany betűkkel, a dombornyomott Babor felirat... Azóta is imádom. Határozottan luxushatást kelt már ez is.

Először kicsit aggódtam, mikor megláttam az üveg ampullákat, féltem én is, hogy szerencsétlen leszek és megvágom magam, de nem. Tökéletesen pontosan törik, ahol kell. (Esküszöm nektek, én nem is láttam benne ezt a kis műanyag nyitót. Most hogy mindenki írja, tényleg benne van az enyémben is :"D 11 ablak után feltűnt.) Egyébként nagyon könnyű használni őket.

Pozitívum még, hogy a kis folyadékok nem csípik a szemet. Teszteltem! Nagy ügyességemben pár alkalommal sikerült a szemembe is belemennie, de egyáltalán nem csípett. Olyan volt, mint mikor egy sima vízcsepp megy a szemembe.

Szóval az ampullák:

Hydra Plus Active Fluid: I.M.Á.D.O.M. így nagybetűkkel. Az illata fantasztikus, a hidratáló hatása egyszerűen tökéletes. Miért nem árulnak ebből legalább fél literes (de inkább literes) kiszerelést?

Algae Active Fluid: Ennek már elég erős az illata, és nem is hidratált olyan szinten, mint a korábban említett társa, így itt egy nagyon picit csalódott vagyok.

Triple Booster Fluid: Hasonlóként tudnám leírni, mint az Algae-t, csak ennek mégerősebb az illata, és az arcomon is éreztem.

Active Night Fluid: Ennek az illatáért sem annyira vagyok oda, és nem is hidratál tökéletesen. Viszont szebb tőle a bőröm. A zsíros részeim is zsírosabbak lesznek tőle... És mégis. Egyszerűen nem tudok rá haragudni, valamiért nagyon szeretem.

Határozottan megvenném ezt a naptárat. Szerintem tökéletes kipróbálgatni mindet, és amelyik tényleg beválik, azokat megvenni nagyobb kiszerelésben is. Egyenlőre ennyit használtam el. Még updatelek.

Babor Ampoule Concentrates FP Active Night

Babor Ampoule Concentrates FP Active Night
2018. április 28.

Én igazából kedvelem. Az illata annyira nem tetszik, de nem túl erős. Láthatóan szebbé és frissebbé teszi az arcomat. Viszont reggel már száraz a bőröm, valamint a zsíros részeket is elég zsírossá teszi reggelre. Ezek ellenére is szeretem annyira, hogy 4*-ot kapjon tőlem.

1 MÁRKA