Nixike666

Regisztráció dátuma: 2012. február 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Pure Active Arctisztítókrém Aktív Szénnel

Garnier Pure Active Arctisztítókrém Aktív Szénnel
2017. július 27.

Tini korom egyik terméke, amikor mindent bevetettem a pattanások elleni harcban. Azóta sokkal kíméletesebb termékeket használok az arcomra, és ezt meg is hálálja a bőröm. Emlékeim szerint akkoriban több tubussal elhasználtam belőle, most már biztosan nem venném újra.

Yamuna Kézzel Készült Teafa Szappan

Yamuna Kézzel Készült Teafa Szappan
2017. július 27.

Az első termékem a yamunától, ennek ellenére nagyon meggyőzött. Már a második szappant fogyasztom, és nagyon megszerettem. Kombinált bőröm van, ezért nehéz megfelelő terméket találnom, számtalan arctisztítót próbáltam már, de nem gondoltam, hogy egy szappan lesz a tökéletes választás. Nagyon szépen tisztít, kellően habzik, mióta használom nem kell pattanásoktól tartanom. Soha nem volt még ilyen szép a bőröm, az arcápolási rutinom állandó tagja lett. Nem beszélve az áráról, ennyi pénzért azt hiszem nem találnánk arctisztítót egyik márkától sem.

Update: Azóta kíméletesebb arctisztítóra váltottam, nem maradt az arcápolási rutinom tagja, de akkoriban nagy kedvenc volt.

Baba Intenzív Testápoló Nagyon Száraz Bőrre

Baba Intenzív Testápoló Nagyon Száraz Bőrre
(!)

Egy trnd kampány keretein belül jutottam a termékhez. Nem igazán vagyok rendszeres testápoló használó, valahogy mindig ez marad ki az esti rutinból, éppen ezért nem sok testápolót próbáltam, nem igazán van összehasonlítási alapom. A tesztelés érdekében viszont napi rendszerességgel elkezdtem használni ezt a terméket. A legnagyobb pozitívum volt számomra a testápoló állaga, nagyon könnyed formula, hamar beszívódott, és nem hagyott ragacsos érzetet. Az illata finom kis tisztaság illat, az érzékeny bőrömet abszolút nem irritálta. Kellően hidratált, bár télen szerintem kevésnek bizonyulna, csak ezért vontam le egy csillagot.