Nizza

Regisztráció dátuma: 2013. július 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. július 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2020. szeptember 17.

Életem arctisztítója és arcápolója. Másfél éve használom, és semmi nem tisztítja és nyugtatja az érzékeny bőrömet úgy, mint ez a tisztító. Más variációit is használom a CeraVének, de ez a legjobb számomra. Sminket, faggyút remekül, gyengéden tisztít. A reaktív bőrömet nemhogy nem bántja, hanem elképesztően nyugtatja (sokkal jobban, mint a vényköteles krémek). Tényleg volt időm kitapasztalni, ráadásul nem is teljesen értem, miért, de ez tökéletesen megfelel a számomra, ezért az egy literes kiszerelését keresem mindenkor.

Apivita Hidratáló Sampon

Apivita Hidratáló Sampon
2020. március 2.
(!)

Tesztelőként írom le a tapasztalataimat.
A bőrápolás kapcsán már megtapasztaltam, hogy a hidratálás mennyire fontos, sok esetben a zsírosnak tűnő bőr esetében is. Szupernek tartom, hogy lassan a fejbőrt is elkezdhetjük hasonló körültekintéssel ápolni, mint például az arcbőrt. Az Apivitáról korábban nem hallottam, ez az első általam kipróbált termékük. Elsőnek egy kímélő, szintén szilikonmentes samponnal szoktam megmosni a hajam, másodszorra ezt a hidratáló sampont használom.
Hirtelen ötlettől vezérelve elkezdtem úgy is alkalmazni, mintha balzsam lenne: a második samponozáskor fürdősapkával rajta hagyom a hajamon és fejbőrömön 30 percig, hogy legyen ideje hatni a sok jó anyagnak, amit a sampon tartalmaz. Teljesen bevált a módszer és a sampon! Nagyon szép, fényesen csillogó és feltöltött lesz a hajam tőle, a fejbőrömet pedig érezhetően hidratálja. Sem később, sem hamarabb nem zsírosodik. A hajszínemet nem koptatja. Az ára miatt magamtól nem biztos, hogy megvettem volna, de mivel csak a második samponozásra használom, lassan fogy, ráadásul érezhetően jó a hatása. Az összetevőit bármeddig el tudnám nézegetni! A tapasztalataim alapján meg fogom venni a balzsamját is, és innentől kezdve azt fogom a hajamon hagyni fürdősapkával, hiszen igazából ez a balzsam dolga, de a sampon is bőven működik.

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben
2019. október 20.

Régóta használtam, jó véleményem van róla, de az összetevőlistát megváltoztatták - hátrányára.