Best of Beauty 2019

Nizza

Regisztráció dátuma: 2013. július 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. július 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Dermaflora Natural 0% Tusfürdő Aloe Vera

Dermaflora Natural 0% Tusfürdő Aloe Vera
2018. december 10.

Szilikonmentes, SLS-mentes magyar termék. Nagyon kellemes állaga van. Az illatát hamar megszerettem. Kiváló összetevőlistája van. Mindennapos használatra jó kis cucc! Ráfüggtem az állagára, hatására és illatára! Eltökéltséggel kutatom az újabb adagot, ha elfogy otthon.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2018. december 10.
(!)

Tesztelőként írok.

Korábban az Ordinary két C-vitaminos szérumát és olaját használtam. A formula nálam az egyik legfontosabb kérdés, mert a beszívódás gyakran nem egyszerű. Tudta ezt Apolka is, amikor odaadta tesztelésre a C-vitaminos szérumot.
Használatakor nagyon hamar kiderült, hogy itt egy remek formuláról van szó: gyorsan és maradéktalanul beszívódik! Szuper finom állaga van. Feszesíti és puhítja a bőrömet, a reggeli fényvédőzés alá pont passzol, nem kell hosszasan várakozni, amíg jöhet a következő réteg utána. Egészséges, szép fényt kap a bőröm.
A korábban használt C-vitaminos arcápolókhoz képest egyértelműen jobb, mert a formulája nagyon kellemes, a szérum hatását pedig pontosan nyomon lehet követni a bőrön. Végül is én most tapasztaltam meg először, hogy mit tud a C-vitaminos szérum, és miért is használják olyan sokan. Mindenhová kenem, szem alá is, és láthatóan működik. (A rozaceás részeket kihagyom.)
Ami még fontos számomra, hogy korrekt áron lehet megvenni: nem egy túlárazott termékről van szó. Közel áll hozzám ez a haladó, okos, gondolkodó és korrekt hozzáállás, amit a G&G képvisel. Ilyen minőségű terméket ennyi pénzért?! :) Tesztelőként kezdtem, de vásárlóként folytatom náluk!

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben
2018. november 7.

Update: Személyes átvétellel vettem egy újabb üveggel a forgalmazó cégtől. Kaptam terméket is ajándékba a vásárlásom mellé! Ekkor mondták, hogy 2018. 11. 12-én indul az új weboldaluk, és eleinte, bevezető kedvességként az online rendelések mellé is adnak majd ajándékokat.

Komolyan vették, hogy érzékeny bőrre szánják ezt a micellás vizet, hiszen kevés és szép összetevőkből áll, illatanyag nélkül. Mostanában annyira érzékeny a bőröm, hogy már a Garnier rózsaszínje is irritált, ezért mást kerestem helyette. Ez a víz egyáltalán nem bántja a bőrömet, az illat pedig nem hiányzik. Mivel nekem hígnak tűnt, ki kellett tapasztalnom a hatékonyságát. Érdekes módon kevés kell belőle és úgy is működik. A mindennapi szennyeződéseket szépen lehozza, aztán be is szívódik. Ami teljesen meggyőzött, hogy a Color Tattoo szemfestékemet és az Artdeco All in One szempillaspirált néhány simítással, dörzsölés nélkül teljesen letisztította a szememről. 1200 Ft-ért vettem 400 ml-t, úgyhogy nem kérdés, hogy igazán megérte.