NLilla95

Regisztráció dátuma: 2019. február 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. február 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2019. április 3.

Nagyon nem jo. Amikor felkentem nagyon szep szine volt, tokeletesen passzolt a borom szinehez, viszont egy oran belul olyan brutal narancssarga fejem lett, hogy azonnal lekellett mosnom. A matt hatasat is kb csak 10 percig birta, pedig nekem szerencsere nem tulzottan zsirosodik a borom, de ettol brutal fenyes lett a fejem. Plussz az osszes olyan kis mimikai rancba is beleult, amirol nem is tudtam, hogy letezik.

Garnier Botanic Therapy Green Tea Sampon

Garnier Botanic Therapy Green Tea Sampon
2019. március 19.

Egy uveggel elhasznaltam, es imadtam. Elotte evekig probalkoztam drogerias, valamint fodraszkellekes samponokkal.... hiaba, sokszor inkabb csak rontott a helyzeten. Az olcsotol kezdve a meregdraga samponig mindent megvettem.
Ezutan a sampon utan kiprobaltam egy masik fodraszkellekes sampont, (elcsabultam, hiszen fodrasz ajanlotta) amitol kb mar mosas utan megzsirosabb lett a fejborom.
Alapjarataban nem aaannyira veszes az en helyzetem. Heti 2x mostam hajat, de azert elokerult a szarazsampon.
Visszatertem erre a zoldteas samponra, es szerintem nekem ez az a bizonyos ‘ A TOKELETES SAMPON ‘. A szarazsampon mar tenyleg csak nagyon ritkan kerul elo. Boven kitart a heti 2 mosas ezutan a sampon utan! :) imadom az illatat is. 5*

Imperity Gourmet Vie Argán Olajos és Keratinos Sampon

Imperity Gourmet Vie Argán Olajos és Keratinos Sampon
2019. március 10.

Nagyon remeltem, hogy jo lesz. Hat nem! Sokaig agyaltam, kerulgettem a fodraszkellekesnel, vegul beadtam neki a derekam.. meg jo, hogy a kis kiszerelest vettem meg belole.

Konkretan zsirosabba tette a hajamat, mint volt. Mosas kozben is ereztem, hogy alig akar tisztulni a fejborom tole. Raadasul mosas utan azonnal latszodott, hogy full zsiros maradt tole a hajam. Heti 2x mosok hajat, de ez utan mar masnap moshattam ujra. Szoval akinek zsirosodasra hajlamos a fejbore, annak nem ajanlatos beruhaznia ra szerintem. A kondicionaloja es a pakolasa viszont egy CSODASZER! Azokat imadom!!