nncsrny

Regisztráció dátuma: 2017. április 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. április 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo
2019. október 27.

Az összetevõk miatt vettem meg az érzékeny fejbõrömre, de nagyot csalódtam benne. Extrém módon szárít, jobban, mint egy durva parfümös-ezer összetevõs head&shoulders, nagyon viszketek tõle. :( Negyed diónyit használok, de minden zsiradékot lemar, nyikorog utána a hajam. Eddig heti 1-2-szer kellett hajat mosnom, de ezzel inkább 3x. Ennyi idõ alatt pedig végképp nem gyógyulnak meg a sebek, amiket okoz. Talán lábmosásra fogom elhasználni, vagy tisztitószernek.
UPDATE: Az utcáról mentett kiscicáinkat ezzel mostam tisztára, nem zavarta õket.

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
(!)

Tesztelésre kaptam, ezelõtt még nem próbáltam Carmexet. (A piros összetevõk miatt.) A csomagolás elég praktikus, nagyon tetszik a lyukas félgömb adagoló. Az állaga pont elég sūrū, csak oda olvad, ahova akarom. A cseresznye illata a kámforral és menthollal keveredve engem penészre/földre emlékeztet. Hidratálás szempontjából a sima Labello-hoz hasonlít, csak úgy elüldögél a számon, de nem puhítja. Kicserepesedett ajkakra nem ajánlanám, mert éget és csíp. Az spf 15 és a hūsítõ érzés nyáron jól jöhet. :)

Max Factor Colour Elixir Rúzs

Max Factor Colour Elixir Rúzs
2019. október 27.

A firefly van meg belõle, nem bírtam ellenállni a színnek. (Csak emiatt 4 csillag.) Itthon vettem észre, hogy csillámos. Ettõl eltekintve jó hidratált érzetet ad, könnyen olvad. A szaga undorító mūgyümölcsös vagy nem tudom mi akar lenni, de órákig lehet érezni felkenés után. Szerencse, hogy leértékelve vettem, mert nem éri meg az eredeti árát.