Noemi1976

Regisztráció dátuma: 2018. április 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Guerlain Insolence EDP

Guerlain Insolence EDP
2020. július 11.

Körülbelül 15 éve egy Elle újságbeli illatosított kis lehúzható reklám tasaknak köszönhetem találkozásunkat, amiből rögtön szerelem lett. Egészen odáig csak ámultam azokon a nőkön, akik megtalálták életük illatát és képesek voltak évekig ugyanazt az illatot viselni, kizártnak tartottam, hogy ez velem is megtörténhet, pláne úgy, hogy sosem vadásztam illatokra. Ő talált meg engem és akkor és ott az én sosrsom megpecsételődött, teljesen belehabarodtam és ez a szerelem azóta is tart. :D Férfi ismerőseim rajonganak érte. Nem tudok nélküle élni, teljesen a részemmé vált, volt EDP-m és EDT-m is. Az EDT picit citrusosabb, karcosabb, mindkettő borzasztóan tartós. Kicsit sajnálom, hogy már nem az eredeti üvegben fogom a következőt vásárolni, a mostani 50 ml EDP nekem 3 éve tart úgy, hogy mást nem is használok mellette. Elegáns, romantikus, szerintem érzéki.

Bioderma Cicabio Nyugtató Regeneráló Fényvédő Krém SPF50

Bioderma Cicabio Nyugtató Regeneráló Fényvédő Krém SPF50
2020. július 10.

Teljesen elégedett vagyok az állagával, nekem egyáltalán nem hagy zsíros utánérzetet, teljesen beszívódik, imádom az enyhe naptej illatát is, ami egyáltalán nem tolakodó. Műtét utáni heg (nyakon) miatt vettem meg, hegesedést segítő tulajdonságáról még nem tudok érdemben nyilatkozni, nem régen használom. Hozzáteszem, én a természetesség híve vagyok, pláne nyáron, fölé már nem kenek más krémet, tökéletesen elégnek érzem önmagában.