NoemiH

Regisztráció dátuma: 2017. április 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. április 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Etude House Baking Powder Pore Cleansing Foam

Etude House Baking Powder Pore Cleansing Foam
2017. május 5.

Nekem teljesen jó volt ez a termék. Nemtudom nyírosabb lett-e a bőröm a használatától, mivel habos arclemosó, de szerintem nem. Nemtudom megéri e koreából rendelni de lehet csak akkor tudom meg ha már elfogyott. Addig 4* mert nemtudom csodaszer-e vagy csak jó termék.

Balea Professional Sampon Szőke Hajra

Balea Professional Sampon Szőke Hajra
2017. május 5.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be, az illata sem tetszett és nem láttam, hogy bármit is segített volna a hajamon, kicsit selymesebb lett tőle de azthiszem maximum ennyit tudnék írni erről a termékről.

Clinique Chubby Stick

Clinique Chubby Stick
2017. április 28.

Nekem nagyon nagyon tetszik! Glamour-napok alatt vettem és így pláne megérte az árát! Szerintem pont kellemes csillogást ad az ajkaimnak és nagyon sok szép színben láttam. Sajnos csak 2-t vállaltam be de ha ezek elfogynak biztosan veszek még és akkor már kipróbálom a többit is. Tetszett, hogy nincs illata és nem nehéz leszedni az ajkaimról, bár lehet ez azért van, mert megvettem a sminklemosóikat is. Lényeg, hogy ha valaki minőségi, visszafogott vagy enyhén élénk színű rúzst akar, akkor ebben bízhat. Az ára magas, de cserébe sokáig elég.