noirsz

Regisztráció dátuma: 2015. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Magic Skin Beautifier BB Krém

L'Oreal Magic Skin Beautifier BB Krém
2019. március 22.

Bár csak jót olvastam, hallottam róla, de nekem ez "no go" kategória. Sokat kell dolgozni vele, hogy egyenletes legyen a bőrön, ami nem tesz jót az én bőrömnek, irritálja.. Alapjában véve nekem túl sötét is és az erős eldolgozás után a fedése kb semmi. Annál jobban erős elszíneződés marad az ujjakon, vagy ecseten (ki mit használ). Az illata kicsit sok, természetellenes. Van ennél sokkal jobb is (nekem), ebben az árkategóriában. :)

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2018. október 1.

Többször is vásárolt termék, amitől nagyon puha lesz a hajam. Bár e mellé kell egy komolyabb pakolást is használni kell időről időre, de alapjában véve teljesen jó termék. Igaz, hogy feltéve elég erős az illata, de lemosás után ez elmúlik, illetve egy enyhe vanilla illatot hagy maga után, amit én kimondottan kedvelek

Uriage Roséliane

Uriage Roséliane
2018. július 9.

Sajnos ez nekem erősen rossz hatással volt az arcomra valamiért. Kimondottan nem nyugtatta a bőröm és újabb rossz dolgokat hozott elő.. Adtam neki időt és kétszer is neki-futottam két éven belül, mert más termékünk hatalmas változást okozott, de ez nagyon nem. Sajnálom, de nem venném újra.