Nokedlee

Regisztráció dátuma: 2017. február 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. február 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló
2019. szeptember 12.

Nekem hihetetlenül bevált. Nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam, és nagyon finom illatú.. 😊 Nekem alapjáraton szállós a hajam mosás után, de ezzel a termékkel egyáltalán nem az, nagyon könnyen kezelhető. Csak ajánlani tudom mindenkinek.. 😊

Himalaya Herbals Vízálló Fényvédő Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Vízálló Fényvédő Ajakbalzsam
2019. augusztus 31.

Borzasztó, használhatatlan sz@r, ráadásul drágábban is vettem mint pl a kakaóvajas tesóját amit imádok. Senki ne vegye meg!

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték
2019. június 15.

Én a hollófekete árnyalatot vettem, és nem bántam meg.Eleve festett fekete hajam van vagy tíz éve folyamatosan. Próbáltam már nagyon sok festéket, de azt hiszem maradok ennél. Gyönyörű csillogó intenzív színe lett a hajamnak.Egyáltalán nembszárított.Nem csöpög, nem büdös, szerintem nagyon gazdaságos is . Írták itt többen is hogy nem jött le a bőrükről,amit nem igazán értek. Szerintem alap dolog (legalábbis nálam) hogy hajfestés előtt jó zsíros krémmel bekenem az arcom, a nyakam és a füleim, így ha kerül is rá a festékből, egy sima popsitörlővel le lehet szedni.
Update:
Körülbelül a harmadik használat után olyan szinten szárította szét a hajam,hogy majdnem elsírtam magam.. 😔Azóta messzire kerülöm,visszatértem a Castingra. Egyedül a színe ami gyönyörű, de ettől függetlenül még egyszer nem veszem meg.. 😔