Nomine1116

Regisztráció dátuma: 2019. április 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Intenzív 5% Urea Kézkrém

Isana Intenzív 5% Urea Kézkrém
2019. április 3.

Idén télen nagyon kiszáradt a kezem. Hiába próbáltam kenegetni gyakran Dm-es saját márkás száraz bőrre való krémmel, nem használt semmit. Az ára miatt gondoltam ezt kipróbálom. Úgy voltam vele, hogy nem drága, ha nem használ max elkenem a sarkamra. Nekem nagyon bevált. Olykor besegítek az oriflame univerzális balzsamjával, de látványosan puhább lett a kezem már az első használat után. Azóta minden nap használom. Kell idő míg beszívja, de megéri megvárni. Nekem ez csodaszer! Újravevős.

Isana Professional Fresh & Clean Shampoo

Isana Professional Fresh & Clean Shampoo
2019. április 3.

Eleinte nagyon jó volt. 4 napig is kibírta a hajam. A második tubusnál azonban már tapasztaltam hogy zsírosodik a hajam, 2. nap után már száraz samponhoz kellett nyúlni, illetve volt egy tincs ami úgy összecsomósodott, hogy alig lehetett kifésülni. Nem használok balzsamot, lehet az segített volna ezen a problémán. Mindegy, elfogyott a 2. Tubus is, de még mindig volt egy, ami ott figyelt a polcon. Első vásárlás után kettőt is vettem egyszerre. Kihagytam két hónapot, átálltam időközben másra, de az a sampon elfogyott, így újra visszatértem ehhez és most azt tapasztalom, hogy megint használ. Az ára teljesen jó. Más, drágább samponnal is ez volt a problémám, így 4 pontot érdemel.

Oriflame Univerzális Balzsam Fahéjolajjal

Oriflame Univerzális Balzsam Fahéjolajjal
2019. április 3.

Karácsonyra kaptak ajándékba, azóta már újravettem. Száraz bőrrel egyszerűen csodát tesz. Általában hamar kiszárad a szám, és olykor vérzik is (ez a kezeimmel is így van). De ha ezt tapasztalom, akkor csak bekenem, kicsivel később már érzem is a hatását. Síeléskor is tette a dolgát, reggelente bekentem a számat ezzel és olyan puha lett az ajkam tőle mint a babapopsi :D Egy szó mint száz, csak ajánlani tudom ezt a terméket. Az illata is kellemes.