NonaenFrance

Regisztráció dátuma: 2021. december 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. december 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

L'Oreal Professionnel Série Expert Inforcer Masque

L'Oreal Professionnel Série Expert Inforcer Masque
2022. február 11.

Nem is tudom eddig miért nem velemenyeztem ,pedig 3 éve ezt használom a samponjaval együtt . Ez egy kis csoda , a fenékig erő, kocolodasra igencsak hajlamos( tarkonal egy élmény ) hajam megszeliditette . Jó ha két centit kellett vágni a végéből a karantén után , szóval tényleg használ . Valamiért nem látom a csillagokat de természetesen max csillag !

Lolita Lempicka Coral Flower

Lolita Lempicka Coral Flower
2021. december 22.

Huuu de hiányzik ez a parfüm ! Nagy nehezen találtam használtan , szerencsémre a régi gazdája nem tudta befogadni 😃 az én bőrömön eleinte olyan , mintha valaki füstölôt gyújtana a közelben , aztán csak a virágok maradnak . Megfoghatatlan , sosem éreztem azóta sem máshol ezt az illatot . Az biztos h különleges volt ❤️

Chanel Coco Mademoiselle Intense

Chanel Coco Mademoiselle Intense
2021. december 13.

Két éve csucsul a polcomon … nem sok esélyt adtam neki , mikor kifujtam picit , elkapott a hányinger . Ma valamiért újra elővettem csakhogy adjak az élvezeteknek . Csuklora , nyakra , ruhára . Gondoltam úgyis itthon vagyok . Pár óra múlva egy annyira kellemes illat csapta meg az orrom … ezt az illatot kerestem már nagyon régóta , egyszerűen leírhatatlan !
nagyon sok parfümöt próbáltam ki , most is van kb 20 . Azóta a csuklom szagolgatom , kar h nem adtam eddig esélyt neki .
amint elmúlik a kezdeti büdös ( bocsánat ) előjön ez a mennyei illat 🥰