Noncsi50

Regisztráció dátuma: 2021. március 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. március 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Acneminum Tabletta

Acneminum Tabletta
2021. július 7.

11 hónapja szedem és nekem nagyon bevált. Már az első hónap után látszódott a változás. Régebben a homlokomon, a vállamon és a mellkasomon voltak kifejezetten fájdalmas pattanások, az arcomon pedig sok kisebb volt. Ma már az is ritkaság, hogy egyáltalán kisebb miteszereim legyenek. Tudom, nem biztos, hogy mindenkinek csoda, de nekem rengeteget segített, sokkal szebb az arcom, nem is használok már semmilyen alapozott vagy korrektort, egyszerűen feleslegesnek érzem. Szóval nekem 5* bőven.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2021. március 14.

Már körülbelül 2,5 éve használom, nekem nagyon bevált, ezután is ezt fogom venni. Műszempillam volt, de egyre inkább fajt kiadni érte havi 9 ezer forintot, ezért feladtam és elkezdtem keresni olyan szempillaspiralt, ami szép hosszú pillákat csinál. Minden képzeletemet felülmúlta, gyakorlatilag ugyanolyan szépen meg tudom csinálni, mintha mű lenne, de jóval olcsóbb . Könnyű leszedni, nincs vele macera. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Manna Rózsaszín Agyagos Krémpakolás Aloe Vera Vajjal

Manna Rózsaszín Agyagos Krémpakolás Aloe Vera Vajjal
2021. március 14.

Nagyon akartam szeretni, a jó értékelések miatt vettem meg, de kipattogzok tőle, emellett lehetetlen leszedni, hatalmas macera.