noncsi97

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 4.
Bőrprobléma: -

Eszter Falusi Portékái Mentás-Levendulás Kecsketejes Arcpakolás Alap

Eszter Falusi Portékái Mentás-Levendulás Kecsketejes Arcpakolás Alap
2012. augusztus 4.

Ezt a pakolást még nem próbáltam, csak más fajtákat Esztertől, nekem a rózsás van jelenleg, de ugyanúgy pozitív tapasztalataim vannak az eddigiek alapján. Érezni, ahogy húzza össze a bőrt, feszesíti, tisztítja és összehúzza a pórusokat. Nem lehet leírni, milyen csodát tesz az ember arcbőrével! Talán mint a babapopsi, olyan lesz az arcbőr a használata után azonnal! Ráadásul a pakolás alapport, többféle folyadékkal lehet hígítani. Én sima vízzel szoktam, de lehet joghurttal, mézzel, tejjel, zöld teával, stb.... Sokáig elég, én két naponta esténként használom.

Eszter Falusi Portékái Kávés Kecsketejes Házi Szappan

Eszter Falusi Portékái Kávés Kecsketejes Házi Szappan
2012. augusztus 4.

Kipróbáltam ezt az Eszter szappant is, ugyanúgy meg voltam vele elégedve, mint a többivel. A bőröm sokkal simább, puhább lett, már az első használatkor! Ennek tényleg "kézzel fogható" a hatása! Ajánlom még a levendulásat, az az abszolút favorit nálam :)

Eszter Falusi Portékái Fahéjas Kecsketejes Házi Szappan

Eszter Falusi Portékái Fahéjas Kecsketejes Házi Szappan
2012. augusztus 4.

A fahéj isteni illata, és a kecsketej nagyon jót tesz a bőrnek, nekem nagyon bejött ez a szappan! Többféle natúrszappant kipróbáltam, de Eszter szappanjai voltak, amiknek a hatását is éreztem, és nem mállik szét, mint más gyártók tejes szappanjai. Ráadásul az apró szemcsék radírozzák a bőrt, amitől puha, sima lesz. Csillagos ötös! :)