nora.hajdu91

Regisztráció dátuma: 2014. január 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. január 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 77 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 28 vétel
Megnézem

Biotherm Skinbest Liquid Glow

Biotherm Skinbest Liquid Glow
2019. április 24.

Én nem tudom miért,mert az összetevői nem a legcsodásabbak,de ez a cucc csodát művelt a bőrömmel. Használom reggel,smink előtt és után,este,hajra,szemre,arcra,kézre,legszívesebben fürdenék benne. (Igen,tudom,ezeknek a nagy része nem is az ajánlott felhasználási mód😀) Imádom. Hamar beszívódik,hidratál,de nem zsírosít,egyszerűen érzem hogy valami jó történik a bőrömmel. Picit száraz, az orromon tág pórusú és zsírosabb a bőröm,de komoly gond nincs vele,viszont nehezen találtam megfelelő arcolajat. Na ez az😊 az egyetlen rossz,amit mondani tudok,hogy nekem alga szaga van. De megéri!😀

PomPom Botanikuskert Szemkörnyékápoló Szérum

PomPom Botanikuskert Szemkörnyékápoló Szérum
2019. január 14.

Reggel,a korrektor felkenése után,még az eldolgozása előtt teszek maximum kettő cseppet az ujjamra,összedörzsölöm a kezem,és igy dolgozom el a korrektort,és azt vettem észre,hogy igy sokkal tartósabb és sokkal szebb a smink,kevésbé száraz a szemkornyék. Én imádom. A pipetta nem a legjobb és elég folyós,így arra keszulni kell hogy egyszerre sok fog jönni belőle,de ezért nem vonok le csillagot.

Urban Decay Naked Palette

Urban Decay Naked Palette
2016. október 3.

Nem is értem hogy nem írtam eddig véleményt. Egy éve vettem kb,azota a mindennapi sminkem alapkelleke. Nagyon jo minosegu festekek. Tartós,szép. A szinvalasztek nagy részét kihasznalom. Egyedül egy jó matt fekete hiányzik belőle. Ezért vettem meg a naked 2-t,de azóta is inkább ezért nyulok,vagy a chocolate bar-omert. El is szeretném adni a 2-t.