Nora85

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Far Away Glamour

Avon Far Away Glamour
2019. szeptember 16.

Nagyon akartam szeretni. 3x is kiprobaltam, hisz a többiek itt azt írták, hogy édes. És én bizony ezt az első fujasnal nem éreztem. De a másodiknál és a harmadiknal se!! Rajtam egy nagyon durva, kemény, megkockaztatom: férfias illat. Páromat ugyan nem kérdeztem, de mindegy is ez esetben, mert nem bírom elviselni. Az én borommel /orrommal nem kompatibilis.

Avon Friends Attitude Kölni

Avon Friends Attitude Kölni
2019. szeptember 16.

1400 forintért vettem, ennyiért nem is voltak nagy elvarasaim. Illatát tekintve én az almát érzem. Tartósnak nem tartós és frissen fújva sem erős. De nekem ez pont bejon. (Rá kellett jönnöm, hogy nem igazán bírom elviselni a parfumoket, egyszerűen túl érzékeny az orrom. Kis mintából magamra maszatolva oké, de magamra fújva a legtöbb túl erős.)
Inkább fiatal lanyokhoz tudom elkepzelni. És bár én már 34 vagyok, de oviba, suliba szaladgalashoz pont szeretem. Van is egy kis vidám illatom, de nem húzok kondenz csíkot. És a gyerekeim se panaszkodhatnak, hogy túl illatos vagyok. :)
Egyébként számomra kivételesen azt a vidám hangulatot (friends) adja vissza, ami a katalógusban is van.

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP
2019. augusztus 29.

Notinorol kaptam egy kis fujos mintát és nekem nagyon bejött! Olyannyira, hogy rendeltem is belőle. Csakhogy míg a minta kicsit és keveset fúj, addig a rendes parfumbol sokkal több jön. Elkepesztoen erős illata, én csak úgy bírom elviselni, hogy amennyire tudom, kinyujtom a karomat és a hajamra fujok. Szigorúan egyet!! Így is húzom magam után a kondenz csíkot... Rajtam raadasul nagyon tartós is, órák múlva is erőteljes az illata. (Meglepodve olvasom, hogy mások épp az ellenkezőjét írjak.)
Egyetlen problémám vele, hogy sajnos túlontúl erős, marmar kellemetlenul. Emiatt 4 csillag.