Nora85

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Biotherm Aqua-Gelée Autobronzante

Biotherm Aqua-Gelée Autobronzante
2021. február 27.

Február van, elég rég nem ért már se nap, se szolárium. Olyan önbarnítót szerettem volna, ami enyhe barna színt ad - nem szeretnék úgy kinézni, mint egy bohóc, hogy a csoki fejem elüt a testem többi, fehér részétől. (Találtam olyan önbarnítókat, amik azt ígérték, nyaralásos barna színe lesz a bőrnek.)
Imádom az üvegét, elképesztően bejön az állaga, jó illata van és nagyon gyorsan hat. Először alaposan bekrémezem az arcom, az önbarnítót utána viszem fel és maszírozom a bőrbömbe. Eddig kétszer használtam, mind a kétszer tökéletesen eloszlattam, sehol nem lettem foltos, nem mondanám meg, hogy valami "mű" dolog van az arcomon.
Nem is értem, miért nem jutott eszembe előbb ilyet venni..?

Nivea Intensive Care Kézkrém

Nivea Intensive Care Kézkrém
2021. január 7.

Szeretjük ezt kézkrémet. Mindig kísérletezünk, de mindig visszatérünk ehhez. Niveán belül szerintem ez a legjobb kézkrém, illetve alapjáraton is tényleg az egyik legjobb, legtáplálóbb.

Avon Perceive EDP

Avon Perceive EDP
2021. január 6.

Ez egy olyan parfüm, amivel kapcsolatban vegyesek a érzéseim. Tizenévesként katalógusban szagoltam először és ott nagyon tetszett. Bár mostanság halmozom az Avon parfümöket, találomra is rendelek, mert annyira olcsók, akkoriban ez mégis elérhetetlen volt számomra.
Aztán eltelt kb 20 év, regisztráltam tanácsadónak és első dolgom volt megvenni. Hogy magamon borzasztó illata van, az tuti. Meg igazából teljesen szintetikus, mű illat. Gondolkodtam, de elképzelni se tudom, kinek, milyen életkorú embereknek állhat jól. Ez viszont nem változtat azon, hogy ettől függetlenül imádom az illatát, imádok a kupakjába beleszagolni és lakás illatósítóként bizony előszeretettel fújkálom, mert úgy bizony nagyon szeretem érezni. Úgyhogy 5*. :D