Nora85

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Essence Maximum Definition Szempillaspirál

Essence Maximum Definition Szempillaspirál
2020. február 4.

Az essence i love extrém rozsaszinjet használom évek óta, ami tényleg látványos pillanat csinál. Messziről látszik, hogy spiraloztam - e aznap vagy sem. Tehát ez az összehasonlítási alap. Nos ez a szempillaspiral ahhoz képest konkrétan semmi. Nemhogy messziről nem latszik, de közelről, kis tükörben vizslatva se, pedig eskuszom próbáltam sok rétegben, vastagon felkenni. Nem lehet. Meg is allapitottam, hogy teljesen felesleges használnom, mert vele pont ugyanolyan szemem van, mint nélküle.
Mellette szól, hogy a nap végén se pereg. De ez nem meglepő, hisz nem nagyon van, mi leperegjen. :D
Olyanoknak lehet jó, akiknek alapból durva pillaik vannak és csak egy leheletnyi pluszt szeretnének - bár ilyen nő szerintem nem sok van. :D illetve első spirálnak kislanyoknak, akik szeretnének egy kicsit csajoskodni már, tökéletes lehet.

Alverde Lash Boost Primer

Alverde Lash Boost Primer
2020. január 28.

Először a DM újságjában láttam meg. Egyből jöttem ide elolvasni a véleményeket. :)
Most pedig jöttem lepontozni... A hatása nulla, azaz N-U-L-L-A. Konkrétan az égvilágon semmi változást nem vettem észre, semmilyen téren. Pontosan ugyanolyanok a pilláim, mint nélküle. Komolyan nem értem a többi pozitív hozzászólást. Alapból semmit nem látok a keféjén, kb mintha nem is vinnék fel semmit a pilláimra. Mintha vettem volna egy totál üreset. Ami nyilván nincs így, meg érezni is, hogy van benne. Úgyhogy tényleg nem értem, miért nem tapasztalok semmit. Ha negatív tapasztalatom lenne, az is VALAMI lenne, de semmi.

DKNY Women EDP

DKNY Women EDP
2019. november 17.

Általános iskolás koromban volt a cosmo-ban egy kihajtható oldal belőle. Tudjátok, mikor a lap szélét ki lehetett hajtani. Ott volt ez az illat. És ott volt az a kép. Beégett.
Számomra ez a szexi üzletasszony illata. Akkor fújom magamra, mikor alapból energikusnak érzem magam és miután magamra fújtam, pláne az leszek. :)
Egyszer egyik ismerősömön éreztem, ő azt mondta, ez egy könnyed citrusos nyári illat. Meglepődtem. Nekem nem az. Nem könnyed, bazi erőteljes "szaga" van és tartós is. Mindenképp egy határozott, öntudatos, tettrekész nő illata.