Nora89

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Clinique Anti-Blemish Solutions Cleansing Foam

Clinique Anti-Blemish Solutions Cleansing Foam
2016. szeptember 23.

Sosem voltam igazán pattanásos, kamasz koromban is csak a homlokomat kellett feketeszappanoznom, de egy évvel ezelőtt, 26 évesen, elkezdtek az arcomon hatalmas, fájdalmas, hónapokig lilás színben tündöklő pattanások nőni. (Utólag leesett, hogy akkoriban vettem egy HM alapozót, ami annyira szépen fedett, hogy maradtam is nála, de elképzelhető, hogy az volt a kiváltó ok.) Bármivel kezelgettem, semmi nem segített, vagyonokat költöttem az arcomra, de a helyzet nem változott. Kb 6 hete döntöttem úgy, hogy a végére járok az ügynek, mert már az életminőségem kezdett rámenni. Csináltak laborvizgsálatot, minden tökéletes volt, tehát az okot inkább kívül kerestem tovább, ennek ellenére elkezdtem reggelente galaj teát inni, és vele párhuzamosan minden arcra kent trutyimat lecseréltem Clinique Anti Blemish termékekre. A három lépéses tisztítást csinálom reggel és este, illetve az ehhez tartozó alapozót használom, és az arcom mostanra rendbejött. Néhány naponta kezdi kidugni a fejét egy-egy patti, de egészen más típusú, 1-2 nap alatt elmúlós, nem fájós fajta, könnyen alapozható. Ja és, ami még fontos lehet: mézről visszaváltottam barna cukorra, mert még ezzel is láttam egy kis összefüggést.

No de a lényeg: most szép a bőröm, és nem csak a pattanások tűntek el, de az egész egységesebb, szebb színű lett. Kevesebb sminket is használok azóta.

Clinique Anti-Blemish Solutions Tonik

Clinique Anti-Blemish Solutions Tonik