Best of Beauty 2019

NoraConsuela

Regisztráció dátuma: 2019. április 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. április 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Balea Straffende Hydrogel Gesichts Maske

Balea Straffende Hydrogel Gesichts Maske
2019. április 24.

A kivitelezése ritka idegesítő :) annak nagyon örültem, hogy bőven van rajta cucc, de alja az istennek sem akart a helyén maradni :/
Viszont ha kibírod a 15 percet és valahogy magadon tartod, akkor elmondhatod hogy milyen jó frisseséget ad az arcodnak. Szóval hatóanyag ( ezért a pénzért ) 5csillag, a technikai része 2.

Nivea Make-Up Starter

Nivea Make-Up Starter
2019. április 14.

Könnyű érzet, nagyon jó smink alá mert egyből felszívódik és rögtön lehet is kezdeni az alapozást. Az illata nagyon leheletnyi és nekem ez így pont jó is :) Egyedüli problémám vele, hogy nem érzem hogy hidratálná az arcomat, de nem is szárít, csak várnék még valami pluszt tőle. Az ára viszont nagyon kedvező, így azért az ár érték arányt simán hozza.

MAC Arcpirosító

MAC Arcpirosító
2019. április 14.

Szép, jól pigmentált színek, hihetetlen sokáig elég pedig mindennap használom. Reggel felteszem és az esti fürdésig nekem ez ott is marad. Nagyon könnyű felvinni pedig most egy sima essence ecsetet ( ami nálam szintén 5 csillag)használok hozzá. Sokszor újra vettem és a későbbiekben is szerintem csak az árnyalatában lesz más, ha már ekkora a választék színek terén.