noraszabad

Regisztráció dátuma: 2016. november 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Manna Mattító, Tápláló Pakolás Zsíros Bőrre Kék Agyaggal

Manna Mattító, Tápláló Pakolás Zsíros Bőrre Kék Agyaggal
2016. november 26.

Imádom!! Nagyon jó kis termék szerintem, legalábbis zsíros bőrűeknek biztosan. Nem túl régóta használom, de eddig nagyon pozitív a véleményem róla. Ki kell tapasztalni a megfelelő arányokat, hogy ne legyen túl híg vagy túl sűrű, de szerintem kis gyakorlással bele lehet jönni. Nekem látványosan mattított a bőrömön, nem mondom, hogy egesznap matt a T-vonalam, de nehany órával kitolta az átfényesedést, ez biztos. Én ében szappannal együtt használom, eddig nem vettem észre, hogy szárítottak volna. A szappant naponta (akár kétszer is), a pakolást 2-3 naponta használom. Elégedett vagyok, tuti újravevős!

Clinique Pore Refining Solutions Instant Perfector

Clinique Pore Refining Solutions Instant Perfector
2016. november 23.

Nekem nagyon bevált ez a termék. T-vonalra használom, csökkenti a pórusok láthatóságát és késlelteti az átfényesedést. Bár nem magában szoktam használni, hanem a Clinique stay matte hydratorral. Plusz az arcmosáshoz a Clinique facial soap oily skin formulát. Nekem nagyon bevált ez a hármas kombináció, amióta ezeket használom, sokkal kevésbé zsírosodik a T-vonalam. Drágák, de szerintem megérik az árukat.

Clinique Pore Refining Solutions Stay-Matte Hydrator

Clinique Pore Refining Solutions Stay-Matte Hydrator
2016. november 10.

T-vonalban elég zsíros a bőröm, ez a hidratáló viszont rengeteget javít rajta!! Nagyon gyorsan beszívódik, kellemes, matt, puha érzést ad a bőrnek. Minden reggel ezzel kezdem a sminkelést. A pórusaimon is javít, bár nem tünteti el őket teljesen. Összességében szerintem nagyon jó kis termék, biztos, hogy újraveszem.