Norci89

Regisztráció dátuma: 2018. március 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Saphir Star De Saphir EDP

Saphir Star De Saphir EDP
2022. január 28.

Nem szoktam ilyen parfümöket venni,gondoltam amíg újra elérhető lesz a Notinon,mert gondolom karácsonyhoz mindet elvitték,beszerzek egy B verziós parfümöt,mert sajnos Alien nélkül nem vagyok ugyanaz,rendeltem ,gyorsan kihozták.Hozza az Alient,light Alien,tartós,este is érződik,óriási kiszerelés,szerintem megéri! Nem mondom hogy többet nem veszek eredetir mert hazudnék,fogok! De ilyet is,nagyon tetszik az az igazság.

Thierry Mugler Alien EDP

Thierry Mugler Alien EDP
2021. november 18.

Mostmár sokadszorra próbálom,de eddig nem tudom mi a fenéért nem vettem meg😃…na idén ezt az évet úgy zàrom,hogy hozza nekem az angyalka a fa alá.Nekem nagyon tetszik,nagyon tudok vele azonosulni,kellemes,de erôs is,tolakodó is meg nem is.

Police Shock-In-Scent EDP

Police Shock-In-Scent EDP
2021. október 18.

Eredetileg nem is ezt akartam megvenni.Viszont a fehér királynős verziót meguntam kicsit.Alapvetően semmi bajom a Police parfümökkel,megszoktam venni ,használom is,könnyen beszerezhető,én leginkàbb a Notino-n szerzem be,6000 ft se volt a 100 ml,tartós,az illata jó,nekem kissé virágos,de ez nem baj,nem zavar,tetszik és szerintem máskor is megfogom venni!