Norci89

Regisztráció dátuma: 2018. március 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Burberry Women EDP

Burberry Women EDP
2020. június 19.

Vakon rendeltem,egészen jó áron:) Bár van egy ismerősöm aki ezt használja ,de nem akartam azért megrendelni,mert ez az ő illata,hiszen rajtam minden parfüm más illatú.És tényleg.Az ismerősömön szúrós ,fura illat.Rajtam egy puha,meleg illat.Gyümölcsös amennyire kell,tartós amennyire csak lehet,még másnap is érzem magamon,nem kell benne azért megfürdeni.Nekem semmi gondom vele:)

Replay Signature Secret EDT

Replay Signature Secret EDT
2019. május 30.

Karácsony előtt már szemeztem vele ,de akkor a Tank Plate-et vettem meg.Többször szemeztem vele azóta is,de a napokban megvettem,nem bírtam magammal,az illata is tetszett,az üveg pedig nagyon szép! Eltelt pár nap,ruhán tartós,nap közben ha illatoznék akkor érdemes frissiteni,rajtam elég virágos,de nem virágoskert illat,gyümölcsöt talán nem is érzek benne.Legalábbis az én bőrömön ilyen a hatása.Nem mondom,hogy újra veszem és ez lesz életem nagybetűs Parfümje,de szerintem hétköznapra mindenképp kiváló!

H&M T-Shirt EDT

H&M T-Shirt EDT
2019. május 15.

Meglepően jó! Hirtelen felindulásból elkövetett kosárba dobás volt.20 ml-s ,gondoltam ha nagyon rossz maximum tovább adom valakinek,de egy táskába hurcolós illatot kerestem,ha munka után mégis szeretném befújni magam.Rajtam púderes,de nem erőszakos,meglepően sokáig tart az illata,alapos zuhanyzás után is éreztem magamon.Ma reggel pedig kifejezetten ezt fújtam magamra,és!!!! többen megkérdezték hogy mi ez a friss és kellemes illat!Szóval—> megérte,veszek még belőle,de mostmár nem hirtelen felindulásból,hanem tudatosan:)