Norci89

Regisztráció dátuma: 2018. március 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Burberry Her Intense EDP

Burberry Her Intense EDP
2024. január 16.

Az egyik kedves Angliàban élő barátnőmön éreztem,nagyon megtetszett,tartós,furi megmagyarázhatatlan “ nyár” illata volt.Rajtam is -akkor.Fél évvel később a születésnapomra megvette,hogy annyira felejthetetlen volt számomra,hogy ő ezzel engem most meglep!
Nos…hááát már valahogy nem az az illat.Tuti eredeti,nem aluljáróban vásárolt,de valahogy rajtam mostmár csak egy kedves virágillat…
Lepontozni nem fogom.De újra venni se.Elhasználom ami kb szintén még 1 teljes év lesz.Kellemes virág illat.Nem szúrós,kedves,nem nyanyás,nagyon kedves illat.Érdemes tesztelni vásárlás előtt

CV Cadea Vera 10%-os CV C-Vitaminos Szérum

CV Cadea Vera 10%-os CV C-Vitaminos Szérum
2023. január 28.

Már a második dobozzal vettem,nekem bevált,reggel általában rohanásban vagyok,akkor nem használom,inkább este.Eleinte fénylek tőle,kicsit ragad,de lehet mert én nyomok belőle sokat.( jaaaa,pumpás,ha valaki nem próbálta még :)
Összességében jó! Irritációt nem tapasztaltam.Szerintem jó,bár nyilván vannak ennél komolyabb,drágább C vitaminos szérumok.

Zara Nuit Dress Time 03 EDP

Zara Nuit Dress Time 03 EDP
2023. január 10.

Nagyon kellemes kis illat,számomra ez kisbaba illat😃,eleinte fura volt,de egészen megnyugtató,intenzív krémes ,tisztasàg illat.Semmiféle fűszert,nagy mélységet nem érzek benne,tartós.Nagyon kellemes illat.Szóval aki szereti a baba illatokat,intenzívebb formában …annak kötelező:) olyan bújós àtölelős illat.