nori753

Regisztráció dátuma: 2017. október 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Foreo UFO 2

Foreo UFO 2
2021. április 22.

Mikor megrendeltem nagyon féltem, hogy meg fogom bánni, de nagyon beleszerettem. Én a hideg funkcióját használom állandóan a gyulladt patikon, nagyon nagy segítség. Szkeptikus volt a led terápiával, de miután kozmetikusnál kipróbáltam, megdöbbentem mennyit segített (végül emiatt rendeltem meg az ufot is), és itthon is nagyon sokat segít (a kék fény óta nem is jönnek rajtam gyulladt patik, a zöld pedig sokat segített a régiek hegein, szebben is gyógyulnak). 26 évesen még nincsennek nagy ráncaim, de a homlokomon lévő apró ráncokkal egyik krémem sem tudott mit kezdeni pedig retinalt is próbáltam már. Na az ufo után teljesen sima a homlokom is. A kialakítás szerintem nem a legjobb, mert az orrhoz és szemhez nehéz hozzáférni, de én annyira beleszerettem az egész készülékbe a maszkokkal, a hideg meleggel, a ledekkel meg a rezgéssel, hogy még ez sem zavar:) nem tudom, hogy kötelező elem e másnak, de én már semmi pénzért nem válnék meg tőle

Foreo Espada Kék Fény Akne Kezelésre

Foreo Espada Kék Fény Akne Kezelésre
2021. április 22.

Két hete használom az espadat, és most azt mondanám nekem a csoda kategória. Mély cisztás aknéval küzdök, ami szinte soha nem jön a felszínre (néha egy része, de hiába próbálja kozmetikus vagy bőrgyógyász kiszedni, az alja olyan mélyen van hogy nem tudják). Szóval ezekre a nagy, és iszonyat fájdalmas göbökre már próbáltam mindent, végül az isotreninnél lyukadtam ki, ami az arcomon lévő kb 10 göbböl 8-al megbírkózott és felszívódtak, viszont kettő két hónapnyi aktív napi 2x -és használat mellett is csak arcba röhögte a krémet. Végső elkeseredésemben rendeltem meg, és már 3 nap után többet segített rajtuk, mint az isotrenin 2 hónap alatt. Reggel este használom 3xfél percre és már alig érzem, hogy ott vannak. Más patin nem próbáltam őket, de ezekre tényleg egy csoda.

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2020. május 31.

Eddig is használtam csiganyálkát (dmből, müllerből), de ez messze felülmúlja az eddigieket. Tökéletesen beszívódik, nem hagy hátra semmilyen réteget.
Az arcomon kétoldalt ételérzékenység miatt mély patik voltak (a mai naig jönnek elő, ha félreeszek valamit) és a hátrahagyott sebeket most ezzel gógyítgatom.Két hete használom minden második este és mára a pirosság már teljesen eltűnt, nincs gyulladás az arcomon, a sebeknek nyilván többidő kell, de nagyon ígéretesnek tűnik. Biztos újra fogom venni.