noriika7

Regisztráció dátuma: 2013. február 11.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 11.
Bőrprobléma: -

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál
(!)

Na ez egy vízálló spirál. :) Konkrétan csak a Balea-s sminklemosó olajjal tudtam lerobbantani, pedig próbálkoztam mindennel, sima szappan, micellás törlőkendő, sima sminklemosó. :D Akárcsak a fekete tubusos testvére, nem pereg, nem csomós, szépen szétválasztja a pillákat. Szuper kis cucc! Egy időre azt hiszem megtaláltam a strandszezonos társam. :)

Catrice Glamour Doll Dúsító Szempillaspirál

Catrice Glamour Doll Dúsító Szempillaspirál
(!)

A vízállóját szereztem be elsőnek és mivel azzal teljesen elégedett voltam, gondoltam kipróbálom hétköznapi használatra. Nagyon jól döntöttem! Nem pereg le pár óra múlva, nem csomósodnak tőle a pilláim, szépen elválasztja őket egymástól a szilikon kefe. Szög egyenes kicsi pilláim vannak, nem azt mondom hogy műszempilla hatást érek el vele, de tetszik a végeredmény, nagyon is. :) Ár/érték arányban pedig tökéletes. Engem meggyőzött ez a termék, biztos hogy újra fogom venni. :)

Milani Conceal + Perfect 2-in-1 Foundation + Concealer

Milani Conceal + Perfect 2-in-1 Foundation + Concealer
(!)

A 02-es Natural árnyalat a nyári színemhez passzol, pedig nem vagyok egy Hófehérke típus. A fedése szerintem is közepes/teljes, maximálisan elégedett vagyok vele, egy rétegben is nagyon szép egységes lesz a végeredmény. A nagyobb bőrhibákra kell a plusz korrektor(egy rétegnél). Elsőre felkenve kicsit meglepődtem, mert okkersárga árnyalatú volt az alapozó, de nagyjából 10 perc elteltével már gyönyörűen alkalmazkodott a saját bőrszínemhez. Pár óra elteltével viszont nálam is eléggé átfényesedik, pedig a bőröm inkább száraz/kombinált, ezért sajnos -1 csillag. Alapozók terén nekem az ELDW a Nr.1, de igencsak a nyomában van ez a kis csoda is. :) Összességében véve az eddig próbált drogériás termékek közül a favorit kategóriába került. :)