Norina99

Regisztráció dátuma: 2018. március 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. március 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. szeptember 2.

Annyi szponzorált tartalomnál jött velem szemben és annyira “istenítették”, hogy végül elcsábultam :D Elsőre nagyon furcsa volt, hogy ilyen krémszerű és egyáltalán nem habzik, korábban mindig géles, habzó lemosókat használtam, de pár alkalom után teljesen hozzászoktam. A sminkkel szinte semmit nem kezd, úgyhogy már nagyon figyelek, hogy először alaposan lemossam azt.
Nem rossz termék, jó érzés használni, van, hogy pár percig hagyom hatni, nagyon puha lesz tőle az arcom. Nem szárít egyáltalán, egy alap lemosónak tökéletes.

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm
2019. szeptember 2.

Régóta szemeztem ezzel a balzsammal, korábban a TBS hasonló termékét használtam, az nagyon bevált de szerettem volna kipróbálni ezt is, mert annyi jót hallottam róla.
Minden sminket leszed, ezerszer jobb mint a micellás vizek, nem marad semmilyen réteg a bőrömön, kevés is elég belőle így biztos nagyon sokáig kitart majd. A szemem elég homályos lesz tőle, de alapos lemosás után már jó. Alapvetően tetszik nagyon, de semmi extra. Még nem tudom majd újra fogom-e venni, lehet kiprobálok olcsóbb alternatívát is.

Bioheal Igazgyöngy Szépségvitamin

Bioheal Igazgyöngy Szépségvitamin
2019. augusztus 31.

Nagyon szuper ez a vitamin, most kezdtem el a negyedik v ötödik dobozzal szedni. A bőröm rossz állapota miatt kerestem valami étrend kiegészítőt aminek magas a cink tartalma, dm-ben láttam meg ezt, és végül úgy voltam vele kiprobálom. Nem bántam meg, a hajam is sokkal jobb állapotú azóta, gyorsan nő, kevésbé hullik. Az arcomon is sokat segített, azóta csak menstruacio idején vannak pattanásaim. Én nem tapasztaltam, hogy növelné az étvágyat. Árban is számomra teljesen megfelel, hasonló termékek 2-3x drágábbak és nem feltétlenül jobbak.