norinaanna93

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Foreo Iris Szem Masszázs Készülék

Foreo Iris Szem Masszázs Készülék
2019. szeptember 20.

Mivel nálam már több másik Foreo termék is bizonyított, így mindenféle kétség nélkül vásároltam meg ezt a masszázs gépet anyukámnak(50) karácsonyra. Az ára kifejezetten barátságos, ha belegondolok, hogy a kozmetikusunk 5 ezer forintért masszírozza meg édesanyám arcát. Ezzel a készülékkel tulajdonképpen minden nap akár többször is kezelheti a szeme alatti jelentkező párnácskákat. A változás nem mondanám, hogy azonnal, de szemmel látható.

Foreo Issa Elektromos Szilikon Fogkefe

Foreo Issa Elektromos Szilikon Fogkefe
2019. szeptember 20.

2 éve használom, nem cserélném le semmi pénzért. Korábban Oral-B elektromos fogkefét használtam, folyamatosan töltenem kellett és lehetetlen volt szép tisztán tartani. Megváltás számomra az ISSA. Utazásokra is bátran magammal visszem mindenféle töltő nélkül, mert biztos vagyok benne, hogy nem fog cserben hagyni. 5 csillagos élmény.

Foreo Luna Fofo

Foreo Luna Fofo
2019. szeptember 20.

1 hónappal ezelőtt vásároltam, mert a nagy nyári melegben brutál nagy kelések voltak az arcomon. Voltam bőrgyógyásznál, azt állapította meg, hogy akném van, beutalt vérvételre, de természetesen egy fényévet kell várnom mire ebből eredmény is lesz, így nem bírtam tovább várni, már az utcára sem volt kedvem kimenni ilyen arcbőrrel, úgyhogy adtam egy esélyt a Foreo készüléknek. Hihetelen változás állt be kb. 1 hét után, nem akartam hinni a szememnek, étkezésen, krémeken semmit sem változtattam, így biztos vagyok benne, hogy a Foreo nagy szerepet játszott a dologban, nálam 5 csillag.