noristic

Regisztráció dátuma: 2013. március 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. március 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 16 vétel
Megnézem

Ebelin Professional Make-Up Artist Make-Up Blender

Ebelin Professional Make-Up Artist Make-Up Blender
2016. december 10.

Lassan egy hónapja használom már és hatalmas kedvenc lett. A rózsaszín ebelines blenderhez tudom csak hasonlítani, amit szintén nagyon szerettem, de ez még annál is sokkal-sokkal jobb. Százszor puhább és lazább a szerkezete és rendkívül egyszerű és gyors a tisztítása. A formája is el van találva a nehezen elérhető részekhez is oda fér. Az alapozót nagyon szépen eloszlatja és nagyon keveset szív magába. Nedvesen használom, a víztől valamennyire megnő , pont eléggé szívja meg magát, nem kell sokáig nyomorgatni, hogy ne tocsogjon a víztől. Összességében imádom és én csak ajánlani tudom! :)

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2016. február 15.

Imááááádom! Már majdnem egy éve csak ezt használom, néha BB-vel keverve és csodálatos.Nekem eléggé olajos a bőröm és állandó probléma volt a kifényesedés.Ez fölkenés után szép mattra szárad, de nyilván púdert használok rá mindenképp, de így már nagyon régen nem kellett állandóan ellenőrizni és újrapúderezni, max késődélután.A fedésével is elégedett vagyok, a színek is jók, a legvilágosabb teljesen megfelelő hófehérkéknek.

Balea Micellás Arctisztító Kendő

Balea Micellás Arctisztító Kendő
2016. február 15.

Nagyon erős az illata, ami percekig érezhető majd konkrétan szaggá alakul át.Nem is értem, ezek a micellás dolgok eleinte szagtalan és érzékeny bőrre való termékek voltak, erre telenyomják ezt parfümmel.Kellően nedves és gyorsan leszedi a sminket. Nem használtam még ezelőtt Balea kendőt, tehát nem tudom, hogy mindegyiknek ilyen nagy e a bezáró tapasz része, de bosszantóan lassan és nehezen tudom kinyitni...viszont ez által esélyes, hogy nem fogja megadni magát a ragasztó az elfogyás előtt.Összességében nem győzött meg, két ilyenből már veszek egy micellás vizet és az sokkal tovább is elég.