Norka21

Regisztráció dátuma: 2016. július 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. július 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél
2018. július 8.

Kerestem valami könnyed állagú,pumpás kiszerelésű arctisztítót,ami árban is megfelelő. Én a Mixa termékekről csupa jókat hallottam,volt is egy micellás vizem,amit szerettem,de ez az arclemosó nekem nem vált be. Minden habzó arctisztító,ahogy ez is, szárítja az arcbőröm és húzódó érzést ad,hiába,hogy kíméletes,pl. a la roche posay habzó arctisztítója is ugyanezt csinálja,szóval... én már feladtam a habzó arctisztítók tesztelését. :( :D

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream
2018. július 8.

Nagyon szépen fed,van olyan fedése,mint egy alapozónak. Könnyed állagának köszönhetően könnyen eldolgozható a termék. Először fehér-gyöngyház színű a krém,aztán hamar beszíneződik,kicsit sötét a színe,de ez világosabb por púderrel orvosolható. Árérték arányban szerintem rendben van.

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém
2018. július 8.

Nagyon jó könnyed,vizes-géles állaga van,pillanatok alatt beszívja a bőröm.Az illata is isteni finom,olyan friss,üde érzést ad. Viszont picit fura,hogy amint bekentem és beszívja a bőröm,olyan mintha nem is kentem volna magamra semmit,nem érzem azt a hidratált érzést. Én személy szerint éjszakára szívesebben használnék egy nehezebb,zsírosabb krémet. Ez miatt vonok csak le 1 csillagot.