Nory08

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Bioderma Atoderm PP Gel Moussant Habzó Gél

Bioderma Atoderm PP Gel Moussant Habzó Gél
2016. július 29.

Nem gondoltam volna, hogy jó lesz, de a nyaralás alatt valamihez hozzáértem, és az atópiás bőröm azonnal kiömlött. A csuklómtól a hajlatig terjedt. Nem túlzok 2-3 nap alatt rendbe tette. Hidratálást nem vettem észre, de azt sem hogy szárítaná a bőröm. Bár mióta használom azóta mintha selymesebb lenne a bőröm, akkor is mikor nem használok krémet, de az lehet a korábban felkent krémtől is.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2016. július 5.

Nekem tökéletes. Minden sminket leszed még a vízálló szempillaspirálomat is. Nem irritálja az igen érzékeny szemem. Nincs is benne semmi ami irritálhatná. A Bioderma Sensibio H2O micellás lemosó mellé vettem, de ez jobban fogy. :)

Eucerin Ultra Sensitive Arcápoló Normál, Vegyes Bőrre

Eucerin Ultra Sensitive Arcápoló Normál, Vegyes Bőrre
2016. június 1.

Én csomagban vettem meg az arctisztító tejével együtt, így a kettő került annyiba, mint az arckrém maga. Először próbálom, és szerintem nagyon jó. Nekem extra száraz, és extra érzékeny bőröm van, ha nem tetszik neki valami krém, vagy az első, vagy a második felkenésnél készen van (viszket,csíp...stb) mit mondjak kételkedtem, de kellemes meglepetést okozott az, hogy nem okozott allergiát. :) Most nyáron pont elég. Gyorsan beszívódik hiába nem könnyű állagú krém. Kellőképpen hidratálja a bőröm. Allergiát nem okozott.Inkább szaga van méghozzá műanyag, de elfogadható engem abszolút nem zavar meg el is illan hamar. Felváltva használom a másik krémemmel, mert túl drága, hogy hamar elfogyjon, úgyhogy majd csak akkor veszem újra, ha akcióban lesz.