Nospenc

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Dove Volume Lift Sampon

Dove Volume Lift Sampon
2018. július 8.

Mindennap hajat mosok (páran megvetnek),de most azokhoz szólok,akik ugyanígy cselekszenek.Na ezzel ne mossák mindennap a hajukat.Igen meg lesz tőle a dúsabb hatás,de minimálisan szárít,ha mindennap használod,ezáltal a szálak kissé összevissza állnak.Pedig olajat is használok minden egyes alkalommal.Egyébként árban kicsit sokkalom,ilyen kevés mennyiségért.Emiatt vonok le egy csillagot.Inkább ajánlom azoknak az embereknek akik ritkábban mosnak hajat.

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Krémes Arclemosó

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Krémes Arclemosó
2018. július 8.

Igazából már a harmadik tubust pusztítom és abszolút nem bánom! A bőröm nagyon furcsa,(túl) kombinált,de úgy általába véve ha szárító hatású cikket használok,jobban tönkre teszi.Remekül tisztít ritka az ilyen jó,simán lekörözi bármelyik Garnier "tisztító" 3in1-át.
Igaz,már az illata kezd unalmássá válni,de emiatt nem vonnék le pontot.Szóval bármely bőrtípusra ajánlom,reggel-este!Plusz pont azoknak akik friss/hűsítő (persze nem túlságosan) érzetre vágynak! :)

Balea Professional More Blond Sampon

Balea Professional More Blond Sampon
2016. augusztus 19.

Nekem személy szerint bejött!Abszolúlt nem ragacsos,illata olyan "samponos".Még csak kétszer használtam.Amikor először (hétfőn) utána már csak (szerdán ) kellett mosni.Ami nagy csoda,mert ha én az egyiknap kimosom a másik nap már zsíros.De most,hogy másodszorra már hamarabb zsírosodott.Világosodást még nem láttam ,de rá van írva ,hogy csak a 3-5 használatnál látható a változás.Kíváncsian várom!;)