novak.v

2050 pont

Regisztráció dátuma: 2013. február 8.
Bőrprobléma: -

2050 pont

Regisztráció dátuma: 2013. február 8.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

Estée Lauder Pure Color Hosszantartó Rúzs

Estée Lauder Pure Color Hosszantartó Rúzs
2016. március 10.

Envyt szererettem volna, csak nem volt a kiszemelt szín (szerencsére azóta pótoltam), így esett, hogy ebből válogattam. Tartóssága egy ötös skálán négyes, hihetetlenül krémes, annyira, hogy életemben először szükségesnek láttam egy rúzs ecset beszerzését is. Ecsettel nagyon szépen el lehet dolgozni, nekem egyenletesen kopik, és hogy szárít-e? Olyannyira nem, hogy amikor lemostam a maradékot hihetetlen puha és sima volt az ajkaimon a bőr. Lemondok arról a tartósságról, ami megköt számon, ha cserébe puhák maradnak az ajkaim ezzel. Egyébként én az 55 blushingot választottam, egy fáradt rózsaszín, ami a számon sokkal sötétebb, mint maga a szín, de nagyon tetszik.

Estée Lauder Pure Color Envy Shine Sculpting Lipstick

Estée Lauder Pure Color Envy Shine Sculpting Lipstick
2016. március 10.

A "sima" verzióhoz képest (amit csak üzletben próbáltam) kevésbé tartós, valóban könnyedebb, de ez is volt a cél, amikor rá esett a választásom. Hihetetlen, nem gondoltam volna, hogy veszek egyszer ennyiért rúzst, de (sajnos) itt mindenkinek teljesen igaza van! Amikor otthon kicsomogalod a celofánból, meg a dobozból elkap az az érzés, ami miatt visszamész (én is, de szigorúan kuponnal) és veszel még, mert egynél nem lehet abbahagyni. Az egész kivitelezés és a tökéletes brand mögötte csak azt súgja: vegyél meg! Nem tudom, megéri e, lehet nem, de nem fogok erről lemondani.
A készséges eladóra bíztam magam (Douglas), rám nézett és amit elsőre ajánlott (240) tökéletes volt a világos haj/szem/bőrszínemhez. Nem rikít rajtam, szolid és elegáns, feldobja a sápadt arcom. Már a következőn gondolkozom...

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2016. március 7.

Nekem nem vált be. Vacilltam rajta... Itteni jó vélemények + Glamour napok = megvettem féláron. Nem vagyok elájulva tőle, mindennap spirálozom a szempillám, szóval benne van a rutin a kezemben, de ezzel valahogy nem érem el a kívánt hatást. Próbáltam úgy h mindkét oldalát, vagy csak a vékonyabbat, vagy csak a vastagabbat, és nem, nem hozza amit ígér, sem hosszúságban, sem dúsítani nem tudok vele, hihetetlen folyós az állaga, de felkenés után megköt mint a beton. Én is jártam úgy h elaludtam benne (véletlenül :) reggel nem tudtam levakarni... elhasználom, mert több mint a semmi és sajnálom kidobni, valamit ér, de biztosan nem veszem újra. Örülök, hogy ennyi embernek bevált, de ehhez képest (nekem) a L'Oreal volume million lashes fényévekkel jobb, ezért maradok is annál.

UP: Visszahozott a lelkiismeretem, ugyanis fel kell pontoznom! Hetek óta ezt használom, úgy h állt egy évet a "nem vált be" dobozomban. Akkor csalódás volt a High Impact, hogy hozzányúltam ehhez, gondolhatjátok... nah, most csak a rövid kefe részt használom és nagyon szeretem, lehet jót tett neki, hogy állt benne a festék :) nemt tudom, de ötös!