Noyi05

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Lipstick Pencil

Alverde Lipstick Pencil
2014. október 30.

A 20-as nude árnyalatot vettem meg 1400 Ft-ról 800 Ft-ra leárazva, örültem neki nagyon. :) Krémes az állaga, könnyen felvihető. Nekem kissé szárít, így aláhidratálok. Tartós, jól bírja az evés-ivást.

Alverde False Lashes Szempillaspirál (régi)

Alverde False Lashes Szempillaspirál (régi)
2014. október 30.

Rég óta használok spirálokat, sok félét kipróbáltam már, de ezzel vigyáznom kell, hogy ne kenjem el, mert elég sok festéket felvisz. Először kissé csomós volt tőle a pillám, de azt hiszem technika kérdése a dolog mert többedszerre már jobban sikerült, összeszoktunk. :) Ha többször áthúzom tényleg meg van a műszempilla hatás, gyönyörű mély fekete színnel!
Még nem vetettem be egy "durvább" napon, kíváncsi leszek lepereg,elmosódik-e. Féltem tőle de egyelőre az alkohol nem irritál. Így most 4 csillag! :)

Alverde Color & Care Cream To Powder Make-Up

Alverde Color & Care Cream To Powder Make-Up
2014. október 30.

Elsőre nagyon bejön! Ma vettem meg, szóval hosszú távú tapasztalatokat majd később. Amúgy a tükröt én is csak azért találtam meg mert írtátok, amúgy az eladó azt mondta, ebben tuti nincs is. :D
Nekem vegyes bőröm van, de nem csillog nagyon, kis púderrel orvosolható. Fedése nekem tökéletes, nem maszk szerű, de mégis egységesíti a bőröm, kisebb bőrhibákat el is tünteti. Összetevők szerintem nagyon jók, ára is elfogadható.
UPDATE: Még mindig nagyon bejön, azóta is használom. :) Annyi negatívumot tudok felhozni, hogy az illata nagyon erős, púderes, de csak felvitel után, később jobb lesz. Ja és nagyon gyorsan fogy, nektek nem?? Vagy lehet hogy amiatt van ez, hogy szivaccsal viszem fel, és sokat beszív?
UD: Az első dobozzal elhasználtam, most a tél közeledtével újra vettem. (nyáron túl nehéznek találom) A gyors fogyás tényleg a szivacsnak köszönhető, egyszerűen nem szabad hozzá használni. :) Elég világos a bőröm, de egyébként a 20-as árnyalat van meg, a 10es szerintem a nagyon hófehérkéknek jó maximum.