Nuca

Regisztráció dátuma: 2014. február 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. február 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

So Natural Deep Moisture Cerafocus Essential First Essence

So Natural Deep Moisture Cerafocus Essential First Essence
2018. szeptember 23.

Az enyém összetevői nem ilyenek. Sajnos van benne alkohol amiért nem ugrálok (az illatért se). Valódi értékelésem 3,5 lenne,de annyira nem rossz,hogy 3-as legyen. Ez a fő dolog vele nem rossz, de nem is kifejezett csodaszer, szépen hidratál, krémes, kellemes.Télire vettem a ceramid miatt mert ha hidegebb lesz biztos el kell egy kis extra ápolás. Erre jó, de nem fog új arcot növeszteni. Az üvege szerintem szörnyű, nehéz "kidobolni" belőle a cuccot. Ellenben nagy kiszerelés és kiadós. Ha elfogy nem hiszem, hogy újra veszem majd. De nagy baj nincs vele.

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence
2018. szeptember 23.

Régóta szemeztem vele de addig amíg fehérítőnek árulták, addig tartottam tőle a 3 lépést. Aztán egy YouTubeos video alapján újra a radaromra került. A mostani balancing név szerintem nagyon illik rá. Nem halványít semmit direkt de szépen egyensúlyoz a kicsit zsírosabb-száraz-nagyon száraz részek között, vízhiányra tök jó és a pirosságot is enyhén nyugtatja, összegészében egységesít. Az első adagot egy hónap alatt pacsmagoltam el, mert a melegben jól eset a hideg az arcomnak, a másodikkal már spórolósabb vagyok de minden este-reggel használom, így nem fogy olyan őrülten gyorsan mintha egymás után 2x-3x-4x visszem fel. Esténként a The Ordinary Granactiv Retinoidjával használom, jól kiegészítik egymást, együtt sokkal látványosabb az eredmény mint külön-külön.

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2018. április 18.

Update:
Újra vettem, mert végül is segített a húzódáson. Majd a youtube csodás világa felhívta a figyelmemet, hogy tök rosszul használom (remek). Azóta nedves bőrre kenem és gyorsan rakok rá krémet. Fényévekkel jobban teljesít így és lassabban fogy, nem kukacolódik, jó barátságban van mindennel. jár neki az ötös! De továbbra sem a "világlegcsodásabbcsodaszere", de üzembiztosan jó és ilyet is nehéz találni.

Nem rossz. Elhasználtam egy üveggel, úgy hogy reggel este használtam, mert mostanában eléggé vízhiányos volt a bőröm, húzódott és rossz volt a létezés. Segíteni segített, szépen betárazta a bőrömet "vízzel". De mikor már fogyóban volt és kicsit visszavettem a használatból a húzódás visszajött....hmm... nem a legideálisabb. De a bőröm külleme nem esett vissza, szóval én arra következtetek, hogy összességében feltöltötte a bőrömet vízzel de a felső réteg gyorsan kiszárad úgy egyébként is.
Viszont nekem elképesztően kukacolódott, ha nem a megfelelő cuccal párosítottam. Pl a PC krémet nem bírta maga fölött az azelic savat is elfelejthettem ( pedig tök jó bőr hibákra) gyakorlatilag csak a Mixa arc krém működött vele. Amitől egy erős Fuck you érzés hatalmasodott el rajtam.
Ja és akkor is ha félórát vártam, akkor is összeveszett más termékekkel.

Szerintem egy próbát megér, hiszen nem egy nagy befektetés. Alapból az a tapasztalatom, hogy a the ordinary termékek, gondolkozós termékek de olcsók, van egy csomó szabályuk mit-mivel nem lehet használni (vagy mivel nem érdemes). És az ideális hatás akkor jön ki ha jól kombináljuk a termékeket egymáshoz képest és a bőrünk állapotához képest is. Ezek a formulák, nagyon egy befutósak, egy termék,egy hatóanyag, egy hatás. Ez az olcsóság ára és erre fel is hívják a figyelmet a honlapjukon.

1 ÖSSZETEVŐ

Phenyl Dimethicone EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott