Nusii

Regisztráció dátuma: 2016. június 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. június 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Infallible 24 H Alapozó

L'Oreal Infallible 24 H Alapozó
2016. június 9.

Nagyon szeretem ezt a terméket, nekem ez vált be eddig a legjobban. Igaz nem tökéletes, mert alapból száraz a bőröm de ez az alapozó, amikor különösen száraz szépen kiadja hiába krémezem előtte, ezért olyankor nem tudom használni :( Viszont nincsen sárga színe,és mivel nagyon világos a bőröm hozzá megfelelőt is tudok választani és szinte ugyanolyan színű, mint a saját bőröm. A pattanásokat szépen lefedi, de ha száraz a bőröd és még pattanásos is akkor nem ajánlanám..mert jobban szárítja a matt állaga miatt. Az illata nagyon finom vanília és sokáig is tudom használni akár 2-3 hónapra is elég. Nem a legolcsóbb termék viszont én mindig valamilyen kupon napokon szoktam venni féláron és úgy tökéletesen megéri.

Amway Beautycycle Föld Egyensúly-Helyreállító Arctonik

Amway Beautycycle Föld Egyensúly-Helyreállító Arctonik
2016. június 9.

Szinte minden este ezt használom, mert nem irritálja a bőrömet és használata után picit felüdül az arcom. Bár én nem a pattanásokra használom mivel azokkal nincs problémám 1-2 ha kijön de ezután könnyebb a sminkelés és, ami a leírásában is benne van finomítja és tisztítja a bőrt ez jellemző rá leginkább. Viszont illata nincs, ami az én érzékeny bőrömnek különösen jót tesz, mert nem büdös, alkoholos.

Secret Key Platinum Power Active Női Izzadásgátló Krémdezodor

Secret Key Platinum Power Active Női Izzadásgátló Krémdezodor
2016. június 9.

Mindig ezt a terméket használom egyszerűen imádooommm!!! Az illatai között szoktam váltogatni de mindegyik ugyanolyan jó!!! Ez a termék egyszerűen tökéletesen szolgál dezodorként! Sok dezodort kipróbáltam de 24 órán át egyik sem tartott kivéve ez. Nem irritálja a bőrömet, kellemes illata van, baráti az ára viszont annyi hátrányát tudnék mondani, hogy felvitel után hagyni kell száradni, mert könnyen összekrémezi a ruhákat, de ha ezt az apró hibát elnézzük neki egész nap nem fog csalódást okozni. 5*****