Nusoka

Regisztráció dátuma: 2018. november 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. november 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Himalaya Herbals Purifying Neem Habzó Arclemosó

Himalaya Herbals Purifying Neem Habzó Arclemosó
2019. május 15.

Heti 3-4x használom smink lemosása után, mert csak ettől érzem igazán tisztának az arcom. Normál bőröm van, használata után mindig használok hidratáló krémet, így nem tud szárítani. Ajándékba kaptam, de biztos, hogy ha elfogy megveszem én is.

Trend It Up Instant Repair Nail Oil

Trend It Up Instant Repair Nail Oil
2019. április 2.

Még csak ma vettem, de azt hiszem nem leszünk rosszban. Hamar beszívódik (legalábbis nem több idő mint bármelyik másik körömolaj beszívódása), isteni citromos illata van és az ára is teljesen rendben van. Nagyon rossz állapotban vannak a körmeim, kíváncsi leszek mit tud kihozni belőle. Jövök majd updatelni.

Egy hónapja használom és nem igazán vettem észre semmi különöset, nem történt változás :( Nálam három csillagos csak :(

Bioextra Beauty Caps Étrend-Kiegészítő Kapszula

Bioextra Beauty Caps Étrend-Kiegészítő Kapszula
2019. március 24.

Vegyesek az érzelmeim. Nem pont ezt akartam megvenni, de a gyógyszertárban egy kedves ismerős ajánlotta, szóval erre esett a választás. A szaga egyszerűen rémes, már-már megszokhatatlan. Az összetevői viszont kifejezetten jók. Amíg szedtem, néha előfordult émelygés napközben, talán másfél levelet tudtam megenni belőle, mire rájöttem, hogy ez okozza. A hajam viszont nőtt, na nem sokat, hiszen nem a csodát vártam ettől a másfél levéltől, de két hét alatt talán 2,5 cm megvolt. Nem jutottam dűlőre a maradékkal, a DM-es hajvitamin szagmentesen is nyújtotta majdnem ugyanezt...