Nutellabella

Regisztráció dátuma: 2016. július 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. július 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Herczeg Lenmag Hajzselé

Herczeg Lenmag Hajzselé
2021. július 8.

Nagyon jó! Nem lesz kemény tőle a hajam, de a hullámokat nagyon szépen kihozza. Finom az illata. Nehéz túlzásba vinni, ha sikerült, akkor sem vállalhatatlan a hajam.
Ezerszer kényelmesebb használni, mint az otthon készült lenmagzselét.
Jó árban is van, ráadásul egy magyar vállalkozót támogatunk vele.

SmoothSkin Muse IPL

SmoothSkin Muse IPL
2021. április 6.

Első és egyetlen ipl-es szőrtelenítőm. Chewbacca és Izé kuzin szerelemgyereke vagyok, használhatnám tokától bokáig.
A bőröm érzékeny, csak borotválni bírom, de még attól is kivan. Ha reggel 8-kor borotválom, délután 5-re már bök. Lovin' it.
A gépet borotvált bőrön kell használni. 4-6 kezelés után már van látható eredmény. A karomon, hasamon, hónaljamon, lábamon bejött, bikinivonalban nem annyira, arcon semennyire.
Kicsit kellemetlen az érzékenyebb helyeken, mintha befőttesgumival pöckölnének.
Előny: működik, tényleg kevesebb a szőr. Elméletileg végtelen számú villantásra jó.
Hátránya, hogy a kábel rövid, és a gép nem minden testhelyzetben kényelmesen használható. Pl. nem lehet fejjel lefele használni, mert a hűtőszerkezet nagyon fura hangot ad. Picit fájhat használni. Sokáig tart egy kezelés, de ez a testfelület méretétől is függ.
Én ajánlom, akit hasonlóképp megáldott az ég, az értékelni fogja.

Yves Rocher Zéró Hab Krémsampon

Yves Rocher Zéró Hab Krémsampon
2020. december 26.

Nekem pont könnyen zsírosodó hajam van, ami szintén hullámos, csak a vége száraz, és nagyon szeretem ezt a sampont! Egyszer mosom át vele a hajamat, egyedüli hátránya, hogy sok kell belőle. Alaposan, kb 2 percig masszírozom a vizes hajamba, majd jól kiöblítem. A hajam tökéletesen tiszta lesz, egyáltalán nem hagy zsíros utóérzetet, és tényleg nem habzik. A kedvenc samponom!

2 ÖSSZETEVŐ