Nutellabella

Regisztráció dátuma: 2016. július 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. július 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Revuele Sunprotect Daily Face Cream Oil Control SPF50+

Revuele Sunprotect Daily Face Cream Oil Control SPF50+
2024. május 12.

2 napja tesztelem külföldi nyaraláson (mediterrán térség). Az állaga OK, de a hatása lótúró. Az arcomra, nyakamra és dekoltázsomra ezt kentem, a vállamra-karomra a Hawaiian Tropic 30-as naptejét. Ahová ezt kentem, ott lepirultam, míg a karjaimon-vállamon nem látszik semmi. Egyébként kb 20-25 fok van, szóval nincs is az az igazi nagy nyári forróság. Nagy csalódás, reménykedtem, hogy találtam egy budget-friendly fényvédőt... :/

Danessa Myricks Beauty Luxe Cream Palette - The Feminist

Danessa Myricks Beauty Luxe Cream Palette - The Feminist
2024. április 25.

2 éve használom 🙈 de semmi baja nincs még, és alig fogyott. Nincs mindennapi használatban, mert nem sminkelek minden nap, de amikor igen, 90%-ban ezt használom. Nagyon szeretem pirosítóként, rúzsként is működik, de nem praktikus a kiszerelés: nem lehet táskába dobni.
A műanyag tartó gagyi, de nagyon vigyázok rá. Fém spatulával szedek ki belőle, és vagy palettáról vagy a kézfejemről mártom bele az ecsetet. Le kell blattolni, mert nagyon intenzív a pigment!
Szuperek a színek, de hideg-neutrális tónusúként van pár, amit nem annyira tudok kihasználni.
Összességében a termék minősége szuper, a kiszerelés és az ár miatt vonok le egy csillagot.

Supergoop! Unseen Sunscreen SPF30

Supergoop! Unseen Sunscreen SPF30
2023. augusztus 1.

Tömör szilikonos gyönyör :D Komolyra fordítva: elképesztően jó, tényleg észre sem lehet venni, miután beszívódott. Viszont kinyomva a tubusból és felkenve kicsit ijesztő, mert azt gondolja az ember, fullasztó réteget fog hagyni. De 2-3 perc, és szinte észrevehetetlen. Nem zsírosítja-fényesíti a zsíros bőrömet, jó sminkalap. Viszont pár white headem rendszeresen megjelenik a használatát követően. Még nem tudom, ettől-e, sajnos hajlamos vagyok rájuk az extrém kánikulában.
Nem vonok le csillagot azért, mert drága vagy nehezen beszerezhető, szerintem nem von le a minőségéből.

2 ÖSSZETEVŐ

Sodium Iodide Kockázat: