Nutellabella

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2016. július 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2016. július 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Gucci Flora Gorgeous Gardenia

Gucci Flora Gorgeous Gardenia
2022. augusztus 7.

Félig-meddig impulzusvásárlás volt. Kellemes tisztaságillat, felfrissít, mikor felfújom. Van benne valami szappanos a fejillatban, majd később édesebbé és bőrközelivé válik. Ebben a nagy melegben kifejezetten jólesik használni!

Nagyon jó a parfümszórója, szépen, nagy puffban porlaszt. A design gyönyörű. Örültem, hogy lehet 50ml +7ml kiszerelésben kapni, mert a mini golyós verzió kifejezetten táskabarát.

NYX Professional Makeup Epic Wear Liquid Liner

NYX Professional Makeup Epic Wear Liquid Liner
2022. augusztus 7.

A pirosat használom, lerobbanthatatlan. Tuti veszek még más színben is.
Az anyag elég tömény, szóval nem a legkönnyebb vele dolgozni. Illetve néha kicsit egyenetlenül lehet
csak felvinni.
Egyelőre 4 csillag.

Herczeg Lenmag Hajzselé

Herczeg Lenmag Hajzselé
2022. július 5.

Update: a lelkesedésem kissé lelohadt. Levonok egy csillagot, mert nem szeretem használni a terméket így nyáron. Ennek 2 oka van: 1) reggel mosok hajat. Nekem gyorsan szárad a hajam, 1-1,5 óra alatt 80%-ban száraz. De annyira nem, hogy a keménységet ki tudjam nyomkodni, így kb csumpa a hajam tőle, és mivel nem tudok többet várni munkába indulás előtt, inkább nem használom. 2) Másnap a fésülködés nagyon rossz, akkor is, ha óvatos vagyok. Mostanában eléggé hullik a hajam egyébként is, ráadásul vékonyszálú és kevés. Ha nem fésülöm, akkor sehogy sem áll, és borzasztó kócos is lesz. Szóval inkább kihagyom, így nem olyan hullámos a hajam, de puha és fésülhető.

Valszeg a hajszárítós időszakban visszatérek rá.

Nagyon jó! Nem lesz kemény tőle a hajam, de a hullámokat nagyon szépen kihozza. Finom az illata. Nehéz túlzásba vinni, ha sikerült, akkor sem vállalhatatlan a hajam.
Ezerszer kényelmesebb használni, mint az otthon készült lenmagzselét.
Jó árban is van, ráadásul egy magyar vállalkozót támogatunk vele.

2 ÖSSZETEVŐ