nyami

Regisztráció dátuma: 2014. január 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

2014. január 21.

Nagyon durván száraz (mondhatni porzó) bőrön ez sem segít, de mikor megjelent ez a krém a piacon pont kirepedezett az oldalamon a bőr (csak úgy, magától), és ez volt az egyetlen krém, ami nem marta, és ápolta is. Azóta is készenlétben csücsül a fürdőszobapolcon.

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal
2014. január 21.

Nekem a legtöbb Fa tusfürdő illata a buszokon keveredő Wunderbaumok szagát idézi... :) Egyébként a funkcióját ellátja, talán még puhábbá is teszi a bőrömet egy kicsit.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2014. január 21.

l.reka2000 a Müllerben néha fele annyiba is kerül, mint a Tescoban (Rossmannban is láttam már egyébként), Müllerben talán olyan 700 körül lehet.

A véleményem pedig: "függőséget" okoz, amikor abbahagytam a használatát egyből kirepedezett a szám (pedig nem is volt rá hajlamos soha), az illatát/ízét egy idő után alaposan elkezdtem gyűlölni. Addig jó, amíg (nem rég óta) használom, utána viszont átkozom a nevét :(