nyaunyaupurrpurr

Regisztráció dátuma: 2014. május 18.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 18.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Tonymoly Petite Bunny Gloss Bar

Tonymoly Petite Bunny Gloss Bar
2014. június 12.

Nekem ma reggel érkezett meg Koreából (meglepően gyorsan!) a 3-as árnyalat, a Juicy Apple.
Hihetetlenül aranyos a csomagolása (meglepő lenne, ha nem ezzel kezdeném)! Az illata viszont nem túl erőteljes, szinte nincs is.
Nagyon tetszik, hogy szépen, egyenletesen lehet vele építeni a színeket, egészen áttetszőtől viszonylag erőteljesebbig. Kicsit aggódtam, mikor megrendeltem, hogy hátha meg fog ülni az ajkam redőiben, de nagyon szépen eloszlik.
Még nem "hordtam" olyan sokat, de egyelőre úgy tűnik, hogy - bár hidratálni nem hidratál - nem szárít. Valószínűleg egy vékony réteg Carmexet azért fogok kenni a számra, mielőtt felviszem.
A tartósságáról annyit, hogy egy adag vifontésztát és egy bögre teát túlélt! Persze jött le bőven, de azt tapasztaltam, hogy utána még mindig pigmentált a szám, és ráadásul nem foltokban kopott, hanem egyenletesen, ami nagyon nagy előny.

Összességében ez egy nagyon jó termék, ajánlanám mindenkinek, aki az erőteljes rúzsozás helyett csak egy kis szolid színt szeretne adni az ajkainak (meg azoknak is, akik nem hihi). 1100 forintért rendeltem eBay-ről, ami nekem még pont ilyen felső határ (munkanélküli diákként), de egy picivel drágábbért is még simán megérné. Olcsóbb, mint bármelyik ajakfilc, és sokkal cukibb is.

Miss Sporty Mini-Me Eye Liner / Automata Szemceruza

Miss Sporty Mini-Me Eye Liner / Automata Szemceruza
2014. június 11.

Régóta szerettem volna már egy fehér szemceruzát, hogy kihúzhassam a vízvonalam. Ma végre rászántam magam, és megvettem a legolcsóbbat, amit találtam a dm-ben. Nem kellett volna.

Szinte semennyire se látszódik, nem lehet egyenletesen felvinni, darabos és csomókban összeáll a szempilláimon. Teljes pénzkidobás.

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2014. május 18.

Nagyon sokáig kutakodtam az interneten, vajon melyik a tökéletes pasztell türkiz körömlakk. Sok helyen láttam, hogy mindenki az Essie Mint Candy Apple-re esküszik, és valóban!
Hihetetlenül szép színe van, az ecsetjével nagyon könnyű dolgozni, gyorsan megszárad és viszonylag tartós is.

Ebay-ről rendeltem még pár éve, egy amerikai eladótól, aki nagyon kedves volt, és egész gyorsan meg is érkezett a csomagom. Mindig rengeteg Essie lakkot látok fent, és szép színeik is vannak. Elképzelhető, hogy be fogok még szerezni párat, ha majd megengedhetek 2000 forintot egy körömlakkra. :(