Nykus86

Regisztráció dátuma: 2019. június 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. június 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Gabi Édes Álom Fürdető

Gabi Édes Álom Fürdető
2021. szeptember 28.

Mindig kipróbálom a kozmetikumokat, mielőtt a gyerekre kenem. Ennek az illata annyira megtetszett, hogy azóta együtt használjuk.
A pumpás kiszerelése van itthon, nagyon praktikus, jól habzik, jó az állaga. Egyikünknél sem okozott semmilyen problémát. A lányom jó alvó és nekem sincs/(sem lenne) gondom egy örökmozgó két és fél éves mellett az alvással, így erről nem tudok nyilatkozni.
Nekünk ár/érték arányban tökéletes, de újszülött kortól az összetevők miatt nem használnám.

Maybelline Super Stay 24h Full Coverage Alapozó

Maybelline Super Stay 24h Full Coverage Alapozó
2019. június 15.

Sajnos durván alulmúlta a várakozásaimat. A színválaszték igen gyenge, így nem sikerült megtalálni a megfelelő színt sem, bár ezt egy másik alapozóval keverve tudom korrigálni. A hatása nagyon természetellenes, a száraz bőrt eszméletlen csúnyán kiemeli. Engem a fedése sem győzött meg. Amit pozitívumként ki tudok emelni, az a praktikus kialakítása és az, hogy viszonylag hosszan tart (bár nem 24 órát!).

Nivea Make-Up Starter

Nivea Make-Up Starter
2019. június 15.

Az illata pont megfelelő, kicsit sem érzem soknak. Könnyű felvinni, hamar beszívódik. Nekem nagyon bevált, jól hidratálja a száraz részt az arcomon, ugyanakkor nem zsírosít. A bőrömet egységesebbé, egészségesebb hatásúvá teszi. Újravevős. :)