Nyonyika

Regisztráció dátuma: 2021. január 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. január 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2021. április 25.

Annyira szomorú vagyok, de ez a bb krém nem jó! Nem értem, hogy hogyan lehet, hogy ennyi embernek bejön nekem meg a második használat után azon kell gondolkoznom, hogy ezzel most mit csináljak és melyiket vegyem akkor meg helyette. :(
Az egy dolog, hogy a színből nem sikerült a legjobbat választanom, mert képtelenség a netes fotók alapján jól belőni, de ez a legkisebb baj vele. Felkenés után tök szépen van a bőrömön, elég erős is a fedése szerintem, én egy kicsit túlzásnak is érzem ezt egy bb krémtől, nem erre számítottam, de még ez sem akasztott volna ki. DE az, hogy pár óra eltelével a párom azt nézegeti, hogy hámlik e a bőröm, az már nagyon zavar. Mert nem, nem hámlik mégis úgy megül vagy összecsomósodik vagy nem is tudom, hogy hogyan kell ezt mondani, mintha tényleg hámlana a bőröm és azon megülne a krém. De ez nem pergett le vagy ilyesmi, hanem csak össze van állva az arcomon. Aláhidratáltam, ápolom rendesen a bőröm rendszeresen, szóval egy szerintem jó alapot kap ez a krém tőlem ahhoz, hogy ne csináljon ilyeneket még is mind a két alkalommal mikor használtam ez történt.

John Frieda Detox & Repair Conditioner

John Frieda Detox & Repair Conditioner
2021. április 23.

Nem csodaszer, de cseppet sem bánom, hogy megvettem. Az illata nagyon jó és jól esett a hajamnak ez a kondicionáló. Talán akinek nincsen annyira töredezett haja, mint nekem, annak többet tud ez a termék segíteni, de azért nekem ez kevés, nem a nullával egyenlő, de kevés.
Annyi sampon van a piacon, hogy nem ragadnék le nála, de lehet, hogy valamikor majd újra veszem, pláne , hogy eléggé unisex az illata és a párom is nagyon szerette (mondjuk ő csak samponját használta, persze neki így is szép, és nem töredezik a vállig érő haja :D)

Mizon Vita Lemon Sparkling Peeling Gel

Mizon Vita Lemon Sparkling Peeling Gel
2021. április 14.

Hát ez nekem nagyon tetszik! :) Csak egy termék mintát kaptam belőle a rendelésemhez, úgyhogy csak 1 alkalommal volt hozzá szerencsém, de nekem nagyon bejön! Én tudom, hogy a legtöbb terméktől nem várható azonnal csoda és hosszútávon teszünk jót vele a bőrünknek, de titkon mindig reménykedem benne, hogy ha valamit kipróbálok, hogy ha nem is old meg mindent varázsütésre, de legalább lássak/érezzek valami jobbat miután használom és ez a termék ilyen, úgyhogy biztosan fogok belőle venni egy nagy kiszerelést!