Nyusza

Regisztráció dátuma: 2015. január 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. január 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Holika Holika Jewel-Light Waterproof Eyeliner

Holika Holika Jewel-Light Waterproof Eyeliner
2015. február 2.

Szuperek! Egy fél éve találtunk rá barátnőmmel az Ebay-en ő szeret onnan beszerezni kozmetikumokat, sosem farag rá velük és jó áruk van.
Én is rendeltem kettőt (Pink Topas és Burgundy Garnet) teljesen beléjük szerettem.
Szép intenzív színek, krémes állag, vízálló és tényleg! de ha lemosásról van szó, nem kell befeszülni, hogy levakarja magáról az ember lánya.
Tartós egész napot bír!
Kicsit viszket tőle a szemhéjam de nem vész, a szemceruzákkal nem mindig vagyok jóban :)
Jót tudok mondani csak róla, habár ami sajnálatos az, hogy hamar fogy... de ennyi pénzért simán megéri.
A csomagolása a vicces, mindenki azt hiszi elsőre tekerni kell, mi is elkövettünk mindent ennek érdekében, majd jött a YouTube és ja, hogy ezt hegyezni kell? :D

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2015. február 2.

Szuper színekben kapható, van vagy három-négy félém is! Egy időben bolondultam a körömlakkokért, csak sajnos mindegyikkel van bajom, általában leperegnek a körmömről másnap. Az Essence lakkokat azért szeretem, mert szép színűek és olcsóak. Bár, egy sima lakkozás esetén már két nap sem kell és a köröm végéről lepattog a lakk, viszont gyorsan szárad, nem büdös, jól lehet kenni és NEM hullik az ecset! Még, ha felvitelnél úgy is tűnik valami nem stimmel, mire megszárad a lakk, hibátlan a felülete. Én személy szerint gél lakkozáshoz használom magamnak hobbiból. Úgy tökéletes! Ha rendesen megszáradt a lakk, rá mehet a fedő lakk UV lámpa alá, és kész, két hétig tart.
Egyébként egy sima lakkozásra nem ajánlom, esetleg ha csak alkalmi (buli esküvő stb) lakkozásról van szó.
A lepergés miatt -1 csillag, különben nincsen velük baj.

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre
2015. február 2.

Egyenlőre olyan nagy véleményt nem tudok nyilvánítani, mert csak három napja használom.
Viszont, amennyire utálok krémezni, balzsamozni, testápolózni is bármennyire hihetetlen pedig nő vagyok, nekem ez macerás. Mellesleg kentem már magamra Babát, kamillásat, Ombiát s azoktól herótot kaptam, sosem volt elég a mindennapi használat sem. Utálom, ha ragad, ha maradékot hagy a bőrön, ha nem szívódik fel. Éppen ezért nem találtam a megfelelőt, pedig iszonyúan kellene a lábamra és a csípőmre valami.
Aztán a barátom, kiszúrta ezt, és megvette nekem ajándékba, hiába tiltakoztam, hogy úgysem leszek jóban vele...
De mégis!
Eddig hihetetlen, de használ. Legalábbis, nem kell bekennem újra semmivel a száraz terülteteket, és a harisnyában (mivel fázós vagyok késő ősztől kora tavaszig valamilyen harisnyát muszáj hordanom) egész napot kibír a lábam, úgy, hogy nem vakarom szét. És este, nem az vár, hogy megint a száraz bőröm virít a kivakarásos sebekkel. Meg, hogy a fürdés után fél órával felkent testápolót vakarom le magamról. Az illata finom, régi Nivea emlék, de nem tart sokáig, mondjuk nekem ez nem baj. Nem marad zsíros érzet a bőrön nyugodtan bezuhanhatok az ágyba takaró alá használat után :) Egy pici selymes réteget hagy a bőrön de az a normális. És másnap estig tökéletesen kitart. Lehet, kipróbálom, meddig tart, mikor szárad ki a bőröm újra, ha nem használom.
Tehát nekem eddig egészen szuper, de várok, biztos ami biztos.
Az ára miatt és a "bizonytalanság" miatt vontam le egy csillagot.
Minden esetre az ára miatt nem biztos, hogy újra venném, a dokim is most jelentette be, lehet ekcémás vagyok, és ajánlotta a Sanatopic termékcsaládot, így lehet azt fogom kipróbálni ha elfogy ez a kence :)