Nyuszacs

Regisztráció dátuma: 2017. április 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cien Eyebrow Styler Szemöldökceruza

Cien Eyebrow Styler Szemöldökceruza
2020. március 28.

5*-os termék, lehetne több színben. + csillag is járna neki, mivel jól be van csomagolva, így biztos nem fogdosta össze, próbálta ki előttem senki. Egyébként én sem gondoltam, hogy a Lidlben fogok sminkcuccot venni, de épp nem volt nyitva más.

Cien Lip Butter

Cien Lip Butter
2020. február 2.

A Just Nude árnyalatot vettem meg először, aztán még kettőt, a képen látható rózsaszínt és egy sötétebb bordót. Mindegyiknek gyönyörű a színe, jó az állaga. Nem túl tartós, dehát végülis ez lip butter nem rúzs. Szeretem nagyon, nekem sokkal jobban bevált mint a clinique chubby stickje ami nagyon szárít, az ara pedig kb. a tizede.

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2019. december 5.

Számomra nagy hatósugarú, nehéz, de nagyon jellegzetes és könnyen felismerhető illat. Sajnos az egyedisége rég elveszett, naponta bele lehet futni, buszon, boltban, akárhol. Ajándékba vettem (ez volt a kérés), próbáltak nekem is eladni egyet, de engem már a boltban sem fogott meg, rajtam erős, túlzottan édes, végül a mintát sem használtam teljesen el. Szerintem ez egy érett nő illata, azoknak is inkább alkalomra. Ja, és lányok, tényleg erős, óvatosabban vele ;).