Nyuszacs

Regisztráció dátuma: 2017. április 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2019. december 5.

Számomra nagy hatósugarú, nehéz, de nagyon jellegzetes és könnyen felismerhető illat. Sajnos az egyedisége rég elveszett, naponta bele lehet futni, buszon, boltban, akárhol. Ajándékba vettem (ez volt a kérés), próbáltak nekem is eladni egyet, de engem már a boltban sem fogott meg, rajtam erős, túlzottan édes, végül a mintát sem használtam teljesen el. Szerintem ez egy érett nő illata, azoknak is inkább alkalomra. Ja, és lányok, tényleg erős, óvatosabban vele ;).

Signal White Now Forever White Fogkrém

Signal White Now Forever White Fogkrém
2019. november 30.
(!)

A fehérítő hatásával meg vagyok elégedve, 2 hét használat után valóban fehérebbek a fogaim, az íze is jó, friss mentolos. Írták már előttem, hogy a kék csík benne mindent megfog. Ez így van, használat után kék a nyelvem, és a száraz körömágyamról nekem sem jött le csak körömollóval. Úgyhogy csak óvatosan. Csak emiatt nem vonok le csillagot tőle. Tesztelésre kaptam, nekem bevált, de ennyit nem adnék egy fogkrémért.
Update: megkapja tőlem az 5 csillagot, mert nagyon szépen fehérít. Nemsokára elfogy, szerintem újravevős.

SilverCrest Hajegyenesítő Kefe

SilverCrest Hajegyenesítő Kefe
2019. november 18.

Szépen egyenesít és könnyű a használata. Nem lesz vele 100%-ig szögegyenes vele a haj, mint egy hajvasalóval, hétköznapra nekem bőven elég a 90-95% teljesítmény, cserébe sokkal egyszerűbb használni és nem égeti össze az ember magát ( kezét, homlokát...stb. :-)) Mintha kevésbé is roncsolná a hajat mint a hagyományos hajvasaló. Fele annyiba sem kerül mint a Remington, és a Lidl-ben azt mondta pénztáros lány, hogy ha mégsem tetszene, indoklás nélkül visszaveszik. Amióta megvan nagyon ritkán veszem elő a hajvasalómat. Egy hátrányt tudnék mondani: szerintem nagyon lassan, percek alatt melegszik fel, simán belefér egy kávé (az Imetech hajvasalóm 30 másodperc alatt melegszik fel) na ahhoz képest ez tényleg csigatempó. Nem vonok le tőle csillagot, mert majdnem minden reggel használom.