Nyuszedli

Regisztráció dátuma: 2016. június 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. június 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Tigi S Factor Serious Intenzív Kondicionáló Pakolás

Tigi S Factor Serious Intenzív Kondicionáló Pakolás
2018. július 23.

Kb. egy hónapja használom, nem bántam meg, újravevős (még nyilván tele van).
Fenékig érő, vékonyszálú, de sok hajam van, ami borzalmasan kócolódik. Az utóbbi időben még a szokásosnál is rosszabb volt minden szempontból, komolyan fontolóra vettem, hogy levágom, annyira elment a minősége. Száraz volt, fénytelen, merev, kifésülni lehetetlen, tényleg az utolsó esélyt adtam meg, szerencsére nagyon sokat segített ez a pakolás!
Most igyekszem jól időzíteni és rajta hagyni úgy 20 percet, klasszisokkal jobb lett, és ha véletlen félóránál többet van leengedve, akkor sem áll egy rasztába az egész.
Sokkal könnyebb kifésülni, tömegesebb, erősebb és simább is, az illata pedig finom, epres-mentás. Napok után sincs kiszáradva, hajmosástól hajmosásig hidratált. Sajnos sok termék működik csak 24 órát a fejemen, aztán ragacsos, száraz és filces, de ez a termék maximálisan bevált!

Maybelline Color Sens Lipliner Szájkontúrceruza

Maybelline Color Sens Lipliner Szájkontúrceruza
2016. június 14.

Nagyon nem vált be sajnos! Pár napja vettem, már ketté törve a kukában van, eszembe se jusson még egyszer használni!
Alapvetően csak a felső és alsó ívet szeretem egy teljesen természetes színű ceruzával kicsit kiemelni, semmi extra. Egy puha ecsettel kicsit átütögetem, hogy egyenletesebb legyen, és kész is!
Ennek a ceruzának a színe szép, bár a nagy csillámok nagyon zavaróak, nem értettem a dolgot mit keres benne, de ez legyen a legnagyobb baj! Ahogy az ecsettel hozzá értem, el is tűnt az egész, ami maradt, az meg teljesen szétmosódott, pedig nagyon óvatosan dolgoztam...
Egyetlen másik ceruzám sem volt még ilyen gyenge, a legolcsóbb sem!
Eddig az Artdeco volt a legtartósabb, maradok annál, míg nem találok egy jó sminktetoválót!