nyuszkoseriff

Regisztráció dátuma: 2013. március 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

La Roche-Posay Kerium Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Hajra

La Roche-Posay Kerium Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Hajra
2016. március 28.

Nemrég fogyott el az első flakonnal, szerintem egy ideig nem veszek most belőle. A gyógyszerész ajánlotta nekem zsíros korpára. Én hittem neki, s megvettem. Már az első hajmosás kellemesebb volt vele, mint az eddigi samponokkal életem során.Sajnos a hajam csomókban hullott a zsíros korpa miatt, hajmosásokkor sírni tudtam volna. A viszketésről, és arról az undormányról, ami a fejbőrömön volt, nem is beszélve. Megmostam vele a hajam, hagytam hatni jópár percet, lemostam, majd újra átmostam vele. Sokadik alkalomra mondhattam el azt, hogy már nem hullott ki annyi hajam hajmosáskor, így enyhítette a tüneteket. Mostanra pedig minimalizálta, aminek örülök. Hajbalzsam használatát ajánlom mellé. Kicsit szárítja a hajat, de nem vészes.
Egyenlőre ennyiben marad a használata, áttérek a normál samponjára, meglátjuk, milyen lesz. :)

Tangle Teezer Compact Styler

Tangle Teezer Compact Styler
2015. december 25.

Egy ideje használom, maradjunk annyiban, hogy ez nem tépi annyira a hajamat, mint egy "márkátlan" fésű.

Dove Regenerate Nourishment Hajápoló Szérum

Dove Regenerate Nourishment Hajápoló Szérum
2015. december 2.

Szinte mindennap vasalom a hajamat, ami eléggé megviseli. Használok balzsamot, viszont úgy éreztem, nem elég. Keresgéltem, milyen más készítménnyel tudnám megóvni a hajamat. Hirtelen felindulásból ezt kaptam le a polcról. Már az üvege is nagyon megtetszett. Itthon ki is próbáltam egy nagyobb hajtincsemen hajvasalás után. A tincs kicsit összeugrott, majd gyönyörűen össze is állt. Nagyon megijedtem, megpróbáltam az olaj nélküli hajamhoz dörzsölgetni. Kicsit jobb lett a helyzet. Utána fél órával már nem látszott semmi, szépen beitta a hajtincsem az olajat. Fenséges illata van, és nagyon selymes lett tőle. Kicsit rutinosabban, most már nagyobb tincsekre tettem belőle, kell neki idő, mire "eltűnik", viszont a hatása kárpótol ezért. Nekem nagyon bevált.